Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért ilyen kétszínű? Va...

Apám miért ilyen kétszínű? Vagy csak simán irígy a barátom apjára?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megkérek mindenkit,hogy mivel civilizált emberek vagyunk, normális módon,kultúrált formában nyilvánuljon meg.


Fél éve össze jöttem egy sráccal,de a szüleimnek nem mondtam el,mert ez a fiú cigány,és tudtam apám nagyon haragudna. Apám ismeri a szüleit,előttük mindig jó pofizik, mosolyog meg előadja,hogy Ő azt vallja csak jó ember még rossz ember létezik,nincs olyan,hogy minden cigány vagy magyar egyforma lenne.Mikor haza jön meg mindennek lehordja Őket (roh@dt ci&ányok,rajkók meg patkányok) mert semmire való az összes szerinte.Szinte mindenért rájuk haragszik,amiért nincs megelégedve az életével.Igaz indokot sosem hallottam tőle.Félre ne értsetek nem élünk rosszul,de apám amint meg tudja,hogy valamit vettek,már eszi a fene,hogy miből tudták megvenni. A fiú apukája autószerelő az anyukája házi segítség nyújtásban dolgozik.Egyszerű emberek,csak ők kertes házban élnek,mi panelban kb.ennyi a különbség.

Hogy mondjam el apának,hogy szeretem ezt a fiút,viszont a barátomnak is kellemetlen ez az egész,mert szeretné ha bemutatnám,mert furcsálja,hogy titkolom Őt,pedig ő úgy tudja apa kedveli Őt és a családját.Ha megtudná,hogy apám ilyenek mond a családjáról,szerintem elhagyna

(Nagyon család centrikus)

Olyan rossz érzés,két tűz között vagyok.


Ha csak cigány ellenes gondolatokat akarsz megosztani azt ne a kérdésem alatt tedd,pláne ne elfogadhatatlan formában.



2023. aug. 21. 06:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
27%
Ha annyira szeretsz cigányokkal lenni akkor miért nem költözöl hozzájuk
2023. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
44%

TÉNYLEG, ez már megint az, aki kiírta anno azt a kérdést, hogy 16 évesen 27 éves pasija van, egy gyereke van, a szülei nem kedvelik, aztán kiderült hgoy van még 2-3 gyereke, a fogait meg verekedésben vesztette el.

Ez most megint egy teszt, csak nem a munkásokra vonatkozik, hanem a cigányokra.

De a séma ugyanaz: nagy a szerelem, csak apuci nem akarja elfogadni, mert...

2023. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 21. 10:18
 24/39 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy apád ellenérzése érthető.


Tudom, nagyon szeretitek egymást, stb. Nekem is volt kislányként cigány barátnőm, mert Ő jófej volt. A családja nem.


Unokanővérem cigány férfival jött össze - miután elváltak a nagycsalád majd' másfél éven keresztül zaklatta őket, hogy adják oda nekik az unokájat (adják oda: örökre, mert fiúk, és a fiú kell a családba). Konkrétan rendőrségi és bírósági ügy lett belőle.


Ezzel csak azt mondom, hogy a barátod szerethet és lehet jófej, ez teljesen oké, de a családja is az, vagy nem tudtok tőlük megszabadulni ha olyat tesztek, ami nekik nem tetszik.


Nem minden fekete-fehér, ebben a kérdésben meg főleg.

2023. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz utolsó,de az Ő családja nem ilyen,nem lemaradott, kultúrálatlan emberek.Anyukája és apukája is normális,átlagos életet él.Sosem volt semmi gond velük. Semmilyen kultúrális különbség nincsen köztünk. Nem tartanak cigány szokásokat,ismerem őket gyerekkorom óta. Ha nem látszana,hogy sötétebb a bőrük,sosem mondanád meg,hogy cigányok,semmilyen sztereotípia nem illik rájuk.Ugyan olyanok mint mi,magyar emberek.
2023. aug. 21. 11:15
 26/39 anonim ***** válasza:
73%
Már megint te? Múltkor a pasid egy 26 vagy 27 éves fogatlan munkás volt aki az anyjával élt, és annyira imádtak, meg mindent megtettek, most ugyanaz a lemez? Találj más hobbit már az emberek hülyének nézése helyett.
2023. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
39%
#27 Bocsi az offtopicért, de már több kérdés alatt láttam több különböző kategóriában, hogy néhányan egyszerűen felismeritek a rendszeresen kamuzókat vagy rossz kategóriában kérdezőket. Mégis hogyan?
2023. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
87%
Az írásmódjából rájönni. Meg figyelni kell a kérdéseket. Ez a kérdező a fogatlan munkás és a szűz 16 éves lány kérdését vagy egy ghónapig vitte, mire bevallotta hogy csak kamu volt, mert be akarta bizonyítani, hogy lenézzük a munkásokat. Az a baj, hogy törölték és nem tudom neked linkelni. De szinte ugyanez volt a sztori. Magam részéről nem írom be mindenhova hogy kamu, de ez tuti az. Hát látom.
2023. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Akik szerint nem igaz a kérdésem, nem tudom miért is lenne jó erről hazudni.

Tudomásom szerint a gyakori kérdések,az ért van,hogy az emberek tanácsot kérjenek azoktól akik jártak mar hasonló cipőben.Sehol nem írtam fogatlan,munkás emberekről,de ha azt gondoljátok akkor legyen úgy.Pont nem izgat,részemről a téma "lezárt". Kaptam elég hasznos választ,a döntés a végén úgyis az enyém lesz.

2023. aug. 21. 11:34
 30/39 anonim ***** válasza:
66%
#29 Jaaaa. Nekem minden 15-25 éves írásmódja ugyanolyan. :D
2023. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!