Anyám alkoholista ?

Figyelt kérdés

Nem ismerek anyámra!

30 éves nő vagyok van egy kis testvérem is anyám őt nagyon szereti jobban mint engem!

Engem anyám le tagadott egy pasi miatt 14 éves voltam, hogy csak egy gyereke van! Testvéremet ki vitte külföldre magával!

Kb 10 éve haza jöttek! Azóta enis külföldön elek mikor haza jövök meglátogatom őket !

Viszont ami tegnap történt ez már orvosi eset!

Van egy párom anyám a párom előtt mindennek elhordott, hogy a párom jobb nőt érdemelne pl őt, meg én el hordtam a páromat mindennek, hogy a külseje stb… mondom ez nem igaz!

Egész este sírt anyám!

Mindennap halálra issza magát , tegnap alig akart elengedni folyton sírt nem lehetett vele bírni!

Kitalálta tegnap , hogy ő meg fog halni 1 év múlva , aztán azt is hogy külföldön vett nekünk hazát majd megadja a címet 😀

Én ezt nem értem , de ez már kemény orvosi eset 😞

Tegnap is nagy nehezen el tudtunk jönni de nem engedett, azt mondtam ma át megyek! Ő tudja, hogy nem de ez most nekem is nagyon nehéz sose láttam így ! Tegnap a nagy nénémet is felhívta részegen és ő is mondta ez nagyon durva tegye le az alkoholt… mindenkit hívogat és ki készíti!

Ráadásul nálam tegnap elég jól be kavart.. a párom köpni nyelni nem tudott, hogy én őt állítólag mindennek el hordtam.. ami persze nem igaz



2023. aug. 26. 10:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Ja, 3-as voltam. Nem bízok már abban, hogy ezen a szinten értik is, amit olvasnak.
2023. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
26%

11. Nyugi, értem én:)


Adtak neked egy életet, felneveltek, iskolába járhattál, jómódban élhettél kiskorodtól kezdve, aztán 18 éves korod után otthagyod őket a legnagyobb szarban. Értem a liberális gondolkodásodat, sajnos. De ha ennyi eszed van, legalább más embereket ne buzdíts erre.


Undorító.

2023. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 LuckyLevi ***** válasza:
22%

#12 Ennek semmi köze a liberális gondolkodáshoz. Persze szabadon dönthet a gyerek, ennyiben liberális.

De, ha felfogod, ha nem: egy gyerek semmivel nem tartozik a szüleinek. Nem dönthetett arról, hogy hova szülessen, vagy, hogy megszülessen egyáltalán. Ennyi erővel, aki elrabol egy gyereket, felnevelni a pincéjében, az is mondhatja, hogy felnevelte, tehát a gyerek majd gondoskodjon róla.

Egy gyereknek nem kell feláldoznia az életét a szülőért. És ezt egy jó szülő el sem várja, el sem fogadja. Persze Te azért csinálsz gyereket, hogy az majd segít neked.

2023. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jogos
2023. aug. 26. 14:27
 15/18 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
100%

#13 Hogyne lenne köze a liberális létszemlélethez?

Persze a #3 nem abból indult ki (aki azt leliberálisozta, meg is kapta a mínuszokat), nem a hozzászólásnak, hanem a modern jelenségnek, miszerint érdekkapcsolat van szülő-gyerek között, elhidegül a szeretet stb. a karrierista, egocentrikus, hagyomány- és értékellenes, szabados felfogás az oka.

A szülő feltétlen tisztelete hagyomány, minden klasszikus vallás hirdeti.

Már ellentmondani nekik is abszurd dolog volt régen, ma meg "vagány".

A liberális pedig nem csak politikai irányzatot jelöl, hanem az általános rend-ellenességet, a szabályok lazításának szándékát jelenti függetlenül a morális megítéstől, vagyis lehet akár pozitív vagy negatív.

2023. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

15. Pontosan, ezt magam sem tudtam volna jobban megfogalmazni.


Erre most az az érvük fog jönni, hogy náluk a szeretet sem kötelező, és valójában gyűlölni kell a szülőket..

2023. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 LuckyLevi ***** válasza:
83%

#14 Rendben, lehet, hogy neked a liberális gondolkodás = gyűlölet. Szerintem liberális = szabadelvű.

Innentől kezdve nincs min vitatkozni, mert alap fogalmak nem egyeznek nálunk.

Szerinted egy gyerek tartozik a szülők felé. Szerintem nem. Szerintem, ha egy szülő saját magáért nem vállal felelősséget, akkor a gyereknek végképp nem kell érte. De amúgy szép és önfeláldozó a hozzáállásod szövegben. Biztos a valóságban is minden erőddel az alkoholista szüleid boldogulásán fáradoznál. De nyilván nincs ilyen gondod.

2023. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szakemberhez menejtek el vele.
2023. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!