Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
Interneten s hétköznapokban is azt tapasztalom hogy a melltartó már abszolút nem “divat”. Egyre gyakoribb hogy fiatal tinik sem hordanak. Szülők nektek mi a véleményetek erről ?

2023. szept. 11. 12:27
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
17%
És hány éves a lány, kedves 5-ös apuka? Ugye legalább 30 van már? Sose késő félteni. :))
2023. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
82%
Nekem alsós gyerekeim vannak, de a suliban 7-8 osztályosok között már jó páran vannak akiknek akkora mellük van, mint egy felnőttnek. Szabadon lógó illetve himbálózó melleket nem látni, szerintem kb mindenki hord melltartót, akinek szüksége van rá. Én úgy látom, figyelnek rá a szülők.
2023. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
79%
Tanárként és szülőként is mondom. Nem találkoztam ezzel egyáltalán.
2023. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
48%

kis tinik ne is hordjanak meg melltartot novesben a melluk nagyon rossz a hatasa a sok szoros, push upos, merevitos leszoritos kosaras es geyeb melltartoknak a novekvo tejmirigy allomanyra. Persze sportolashoz bizonyos meret felett a sportmelltarto/top kell.


Egyebkent regen meg nem hordtak a tinik semmiyoen melltartot. Emlekszem mi atletatrikot viseltunk hahaha. Tornaoran tornadresszt 18 eves korunkig. na az vicces volt. Most meg mindenkin melltarto van meg az 5 evesen is.

Boseg van meg hulyeseg es beszologatas.


Ha nagy nehez aamele kakor tartasban segitsen egy jol igazodo kenyelmes mmlltarto, de ne kelljen mar mindenkinek hordania.

Mert ennyi erovel arra a sok kover ligo mellu pasira, meg felfujt mellu sracra is lehetne tetetni, mert nekik is ott ficereg aapolocska alatt a bimbike....es azt eleg regota nagy divat mutogatni.

2023. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább azt látom, hogy a melltartó a divat. Kivágott nyári blúzokon, pólókon kilátszik. Az egyik legkényelmetlenebb ruhanemű, ami csak létezik. Akinek nincs rá szüksége, ne hordja.
2023. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
86%

Én se látok ilyet. Bár én egyre jobban utálom. Se nem C kosaras se nem D van mikor a D is kicsi. Nem szültem nem híztam.

Szorít feszít fáj ha rajtam van. Láthatatlan melltartót hordok ( csak elől a mellekre tapad) de ez is rossz nyáron.


Bárcsak nem kellene hordani, legrosszabb ruhadarab

2023. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
0%
5ös vagyok, 14 a lányom és nem nincs eltontva.
2023. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
16%
17-es, akkor bocs, persze hülyeségből írtam, de sokan még huszon- meg harmincéves korukban is túlféltik. Azért te még vigyázz rá.
2023. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
83%

Én fiatal nőként válaszolok neked. Van hogy nem hordok melltartót (ha hordok is, sem szivacs, sem merevítő nincs benne, kényelmes, mégis szép darabok), attól még nem látszik át semmi a bimbókból. Vannak felsők, amik alá vagy nem is lehet melltartót venni, vagy ha mégis valakinek sikerül, nagyon ízléstelenül hat.

Budapesten élek, női szemmel néha észrevehető ki nem hord, de nem az alapján, amire te gondolsz. Nem vág be a melltartó egy szűk felső alatt, nem lóg ki fele belőle, és sokkal ízlésesebb, mint amikor megtöténik.

Vannak ruhák, ami alá bugyit sem lehet felvenni ilyen-olyan okokból. Attól még nem lesz valaki közönséges vagy könnyűvérű, ha nem hord fehérneműt. Ízlésesen kell tenni.

Ne aggódj a lányod öltözködési szokásai miatt.

2023. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
76%
Az jó fogyatékos 14 éves lehet, aki mellbimbókat mutogat az utcán a faterjának.
2023. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!