Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
Interneten s hétköznapokban is azt tapasztalom hogy a melltartó már abszolút nem “divat”. Egyre gyakoribb hogy fiatal tinik sem hordanak. Szülők nektek mi a véleményetek erről ?

2023. szept. 11. 12:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nyiván férfiként fogalmad sincs miről beszélsz, de az, hogy átlászik a mellbibmó nem feltêlen jelenti hogy nincs melltartó. Akinek nem befelé forduló bibmója van, annak egy szivacs nélkülin simán átüt.
2023. szept. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 gabor49 ***** válasza:
83%
nincs ezel baj nem mindenki szereti a melltartot
2023. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
34 éves vagyok, kb sohasem hordok melltartót, mert semmi szükségem rá. A felsőim 95%-án nem "üt át", a maradék 5% pedig sporttop, amely alá nem húzok.
2023. szept. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Plusz nekem nem befelé forduló, így minden szivacs nélkülin is átlátszik, viszont nyáron főleg nem vagyok hajlandó még egy szivacsos szrt viselni a 38-40 fokban.


#43 voltam

2023. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy mai divat. 56 éves vagyok, tinikoromban én sem hordtam melltartót, pedig nem pattanás méretű vagyok. Kizárólag nagyon vékony, vagy átlátszó felsők alá vettem fel, különleges alkalmakra. Mai napig gyűlölöm, kényelmetlen, nem komfortos. Alig várom, hogy melóból hazaérve megszabaduljak tőle. Nyaralások alkalmával még manapság is szívesebben hanyagolom, ha van rá mód.
2023. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

"NAGYON indokolt lett volna számára a melltartó, azért fehérben igencsak virítottak a csoffadt szétálló lógó "mellei"


Nem tudom, lehet, hogy te a férfi mellbimbókat és lógó csöcsöket szívesen nézed, nekik sem ártana takarni. Vagy az izgat?

2023. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
2%
26 vålaszolo anyukåm mår 70 éves de ő mindig hordott melltartott. ugyhogy az 1-2generåcio inkább 3-4 generåcio .
2023. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

De ezekkel a generációkkal mire megyünk? Én és a húgom egy generáció vagyunk, én az ágyba is hordok melltartót, ő meg sehova.


3 év van köztünk, az ő unokái azt fogják mondani, 'az én nagyanyám soha nem hordott', az én unokáim meg, 'az én nagyanyám le se vette soha'.

2023. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

mi ebben a nagy kunszt?

ha "csak" az a baj, hogy atut a bimbi, arra vannak ilyen vekony takaro szivacskak, amik ezt megakadalyozzak.

ha meg az, hogy szabadon mozognak, hat istenem :D szerintem ez legyen mar az o dolga

2023. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!