Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
Interneten s hétköznapokban is azt tapasztalom hogy a melltartó már abszolút nem “divat”. Egyre gyakoribb hogy fiatal tinik sem hordanak. Szülők nektek mi a véleményetek erről ?

2023. szept. 11. 12:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
91%

Én sem hordok, a lányomnak sem kell ha nem akar.

Az beteg hogy valaki arra büszke hogy a tini lánya mások mellét meg pináját nézegeti.

2023. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
12%
Nem, az a beteg, hogy ezt értetted abból amit írtam.
2023. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy vélem hogy a lány nem magától nézegeti. Csak szól az apjának ha lát valami érdekeset. Szerintem jó fej lehet
2023. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
93%
Én munkába hordok csak melltartót privátban nem ,de ezek sport melltartók. Nincs benne se szivacs se merevitö.
2023. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
34%

Most jöttem haza a metrón, kedvetekért számoltam, 17kiscsajt láttam akinek tökéletesen átlátszott a bimbaja… és az egész mellformája…

Ez a divat.

Aki nem látja az vak… és nem azért veszem észre, mert egy perverz vén kecske vagyok, hanem mert közszemlére van téve… és az a legkisebb baj, hogy én látom, mert engem teljesen hidegen hagynak a kislányok, nekem mindig a nálam idősebbek jöttek be… a baj az, hogy nem csak olyan pasik vannak mint én, hanem súlyosan beteg állatok is.

2023. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
88%
A baj az, hogy egy mellbimbó szexualizálva van. 1-2 generacióval korábban senki nem hordott, és érdekes módon bírtak magukkal a férfiak. De persze könnyebb egy kényelmetlen szart a lányokra erőltetni. Meg könnyebb arra tanítani a gyereket, hogy kukkoljon és cikizzen másokat.
2023. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
89%
26-ossal nagyon egyetértek ötvenéves férfiként!
2023. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
89%
40 éves vagyok,sose hordok,egy két alkalmat eltekintve.Mindenki csinálja ugy,ahogy jó neki.
2023. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
A kényelem a fontos nem hogy mi a divat.
2023. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez attól függ mekkora a mellméret. Ha nagyobb akkor sarkallanám a melltartóhasználatra, mert iskolába (remélem még) azért elvárt.
2023. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!