Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök szerintetek milyen...

Szülök szerintetek milyen nevelést kaphattak azok az idétlen seggfejek akik a halálba kergették a szegény sümegi fiút?

Figyelt kérdés

Mikor én jártam suliba nem olyan rég nálunk is ugyanúgy ez volt én voltam az áldozat sajnos úgy látom azóta se történt javulás hiába telnek az évek nem változunk csak rossz irányba.

Nem tudom miért vagyunk ennyire gonoszak egymással.


2023. nov. 12. 19:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

A valasz semmiet.Szerintem semmiet.TIPIKUS TIED A VILAG.Taposni tanitottak mindent es mindenkit.Sajnos valjuk be errol szol a mai vilag.

Lehet olyan a szulo ad egy csomo lovet-ez a szeretet nyelve igy magarol levakarja Sajat magat neveli a gyerek es a hasonlo klasz haverok.

Mindenesetben Szep lelkivilaggal van felruhazva az a szulo aki egy ilyen borzalmat mosolygosan fog fel.

Kar hogy az o gyonyoru neveleset nem lehet dijjazni egy par ev szigoritott foghazzal.Igaz az a szerencsetlen gyerek ettol nem tamad fel.Vegtelenul sajnalom a szuloket.El nem tudom kebzelni hogy lehet ezt feldolgozni.

A TANARI KART CSAK ABBAN HIBASAK HOGY NEM FIGYELTEK A KORULOTTUK TORTENO TORTENESEKRE.MEG KELETT VOLNA KERESNI A MEGFELELO JOGI LEHETOSEGET HOGY ENNEK A BANTALMAZASNAK VEGE LEGYEN

A tanaroktol a torvenyek sajnos ell vettek a jogaikat mar a gyerekre ra sem szabad nezzenek.Plusz felniuk kell az e-fajta szuloktol.MERT HA SOK LOVE VAN MESSZIRE ELL ER A KEZ.

A FELELMETES CSAK AZ HANY GYEREKET FOGUNK MEG ELVESZTENI EGY ILYEN NEVELES VEGETT.

2023. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

olvasgatok a fb-n, amíg az autóm szerelik...

Király Linda esett kia táncos műsorból.

Kommentek: ha lett volna esze, el se vállalja ezzel a túlsúllyal...

Az ilyen verseny nem dagadtaknak való

Ha tisztában lenne az adottságival, nem mtaogatná magát.


És elvárjuk, hog a gyerek ne viselkedjen így?

2023. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
39%

Kiraly Lindat ne keverjuk ossze egy joval komolyabb problemaval.

Egyebkent Linda elott le a kalappal mert felvalalta magat,es millio nonek ezzel nemi onbizalmat adott.Mellesleg akik igy velegednek irigyek mert Linda arnyekaba sem lephetnek.

Itt sajnos mar nem tudhatjuk meg soha mi lehetett volna ebbol a fiubol.

Attol hogy valaki testileg nem manokken es nem adonisz meg ertekes ember lehet.

2023. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem csak a pár rossz nevelést kapott hangadó a baj, hanem az is, hogy az alapvetően normális gyerekek is mennek utánuk, mert nem mernek kilógni a sorból, rettegnek, hogy ha nem vesznek benne részt, netán még meg is védik az áldozatot, akkor ők lesznek a következők. Ez azért gyerekkorban komoly visszatartó erő, amit szerintem nem lehet felróni.

A kissrácról meg nem láttam képet, de ha elhízott is volt, az egy dolog. Nálunk pl a gimi első évében egy teljesen átlagos külsejű, csendesebb, de aranyos, barátságos lányt kezdtek ki, az összes csaj benne volt a dologban, olyanok is, akikről soha nem gondoltam volna, mert jókat beszélgettünk (nem tudtam akkor még, mit csináltak), Facebook csoportot csináltak róla, ahova suttyomban a tesiöltözőben készült képeket raktak fel, csúfolták, bántották, a családját szidták stb stb, valami hányinger volt. Aztán mikor ez kiderült, a lány magántanuló lett, a csoport létrehozói kaptak egy-egy igazgatói intőt meg ejnyebejnyét, a többiek még ennyit sem. A lányról hónapokkal később megtudtuk, hogy egy nyílt vasúti szakaszon “kiesett” a vonatból (akkor még bőven voltak azok a régi típusok, amiknek kézzel ki lehetett nyitni az ajtaját). Nagyon komolyan megsérült, koponyaműtét, újra kellett tanulnia járni, beszélni meg minden, de isteni szerencse folytán túlélte és fel is épült. Ma óvodapedagógus, van férje is. De sajnos mint látjuk, nem minden történet végződik ilyen szerencsésen.

2023. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%

Kiraly Lindat ne keverjuk ossze egy joval komolyabb problemaval


Ugyanolyan probléma a kettő, mert teljesen ugyanaz.

2023. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
46%

Mindig is lesznek ilyen emberek, ezekkel együtt kell tudni élni. (Nem felmenteni akarom őket)


Emlékszem másodikban megvert egy másik osztályból egy gyerek, úgy, hogy 2 tanár végig nézte.


Apám bejött, nem csinált belőle balhét, hazavitt, és mondta, hogy van 2 lehetőség, vagy maradsz áldozat, vagy elviszlek és rendszeresen elkezdesz boxolni, és legközelebb szájon csapod a gyereket, legyen ez egy motiváció.


Mondtam, hogy nem akarok boxolni, rá 2 hétre megvertek a mosdóban is, másnap már elmentem és edzettem, a legközelebbi alkalommal vérző orral vitték haza az ordítva bömbölő gyereküket a szüleik.


Nem fogok áldozathibáztatásba belemenni, de a szülők dolga lett volna, hogy igenis a gyerek járjon valamilyen küzdősportra, vagy sportra, mert ha csak 1 gyereket lecsavart volna, lehet nem itt tartanánk, szülőként csak felkészíteni tudjuk az ilyen ökrökre a gyereket, más lehetőség nincsen.


Tudom picit börtönös ez a duma, de az ilyet vagy te ütöd, vagy Ő üt téged.

2023. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

16-os, ez féligazság. A bántalmazott gyereknek lehet, hogy nincs más választása, mint megtanulni verekedni és visszaütni.

De a bántalmazónak lenne más választása, és a szülei bűne, hogy ilyen gyerek lett! És a tanárnak is lenne más választása, mint félrenézni és elbagatellizálni a problémát.

2023. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%

Mi van ha testi adottsagai miatt nem tud kuzdo sportot tanulni elsajatitani.

Az otletet nem ellenzem csak ezt ugy a fiu adotsagai miatt irtam.

2023. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%

Igen igazad van 17-es teljes mértékben, el lehetne fojtani a dolgokat csírájában, de gyakorlatban ahogy látom ez nem egy járható út.


Olvastam, hogy a hírre nevetős reakciót tett valamelyik gyerek szülője, egy másik gyerek, aki részt vett a dolgokban a zárt csoportban tovább gúnyolta a srácot, hogy na csak nem meghalt a bigmac? A tanárok meg régen sem léptek közbe szinte soha.


A gyereknek normális szülei sincsenek, nem csoda, hogy ekkora retardált lett, rossz belegondolni, hogy még hány évig fogja a társadalmunkat “erősíteni”.


Lezajlik a mostani média csörte, és tovább fogják csinálni a bullyingot, a szülők még szerintem otthon büszkék is erre, és ha bármit is megtanítanak a gyerekeknek, az max annyi, hogy legközelebb ne hagyjanak ennyi bizonyítékot maguk után.

2023. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban más manapság a csúfolódás, a bullying, a megverés, stb mint x évtizeddel ezelőtt volt, amikor ezeknek a gyerekeknek a szülei gyerekek voltak - ahogy magam is - hogy mindenki kezében ott a telefon internettel. Felveszik a verést, a megalázást, körbeküldik, így a szerencsétlen kipécézett gyereknek innentől egy perc nyugta nincs. Nem az van, hogy 2-kor hazamegy a suliból és reggelig legalább békében lehet, mert a megalázást tartalmazó videót a kotsog gyerekek körbeküldik, erről nyilván őt is értesítik, kap rá kommenteket, stb.

GYakorlatilag 0-24 ebben telik az élete.

Őszinte részvétem a srác családjának!

2023. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!