Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabadulhatok meg...

Hogyan szabadulhatok meg anyámtol?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4 éve Németországba dolgozok.. illetve dolgozunk mivel ő is itt van.. de már baromira unom.. mivel egy autó van ezért ő Mindig ott dolgozik ahol én... Ahová én megyek oda ő is... Ha saját albérletem lenne akkor oda ő is jönne ,mert hát mi az hogy ő nem jöhet ( ezt mondaná) .... Nem bírom.. kikészülök... Szinte már folytogató érzés minden nap látni... Jelenleg 25 vagyok.. szeretnék külön életet élni de ettől a nőtől nem lehet... Sőt cigizik is és olyan büdös dohány szagú ha beszáll a kocsiba hogy meghalok... MIT CSINÁLJAK????

nov. 19. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Legyen 2 autótok. Vagy járkál vonattal / busszal
nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Külön költözöl és nem mondod meg neki a címedet. Ez azért nem agysebeszet, 25 évesen már lehetne ennyi eszed
nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt még mondom hogy régen nagyon alkoholista volt... Így random majdnem halálra itta magát ( az orvos mondta annak idején) szóval ha csak így lelépek.. lehet addig iszik míg nem hal meg
nov. 19. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld meg ezt vele. Tisztán, egyenesen. Ha nem érti meg, majd akkor jöhet a radikális különköltözés.
nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Rég láttunk, utoljára október végén, november elején, csak akkor még pasid is volt, üdv újra, itthonról.
nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

1


Te nem erted szerintem a dolgot. A kerdezo irja, hogy mindenhova koveti szinte. Ott dolgozik ahol o, kocsival megy akkor az o is, mindig ott van ahol o. Irja ha sajat alberlete lenne akkor meg akkor is hozzakoltozne.


Elolvastad a megjegyzest a kerdesben egyebkent? Mert a kerdezonek pont ez a baja, hogy ilyen dependens modon ragaszkodik az anyja a gyerekehez. Nem tudom miert vagy felpontozva azzal, hogy menjen busszal vagy vonattal. Alapbol ez a baj, hogy ragaszkodik a gyerekehez es nem hajlando 1 percre sem leszakadni rola.


En nem ertem neha a valaszolokat... elolvassak egyaltalan a kerdeseket erdemben vagy befingnak valamit?

nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Probálj neki szerezni egy pasit!
nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

mintha magamat hallanám, , csak nekem a párom lyen.


Gyűjts pénzt, tegyél félre. És ismerkedj. Ismerkedj ismerkedj. Esetleg költözzetek olyanokall össze, hogy anyád korabeliek legyenek és akkor ha ő barátkozik vag yvele barátkozik valaki, lehet nő is, akkor utána te kiléphetsz onnan. Pl. 4-en összeköltöztök egy albérletbe, ahol van 3 anyád korabeli és te. Aztán pár hónap és lepattansz másokkal, ő meg ottmarad a két másik lakótárssal. Csak szervezés kérdése.

Vagy egyszerűen a lehető legkevesebb időt töltöd a társaságában.

Együttérzésem. Kitartás!

nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen külön élet tőle.
nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Keresel egy pasit, és nekiálltok szexelni a konyhapulton minden nap... csak megunja. :D
nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!