Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiamnak mi okból kell hónapig...

Fiamnak mi okból kell hónapig titkolni azt, hogy gyermeket várnak?

Figyelt kérdés
Fiam és felesége tegnap este jelentették be a hírt, bejelentették 14 hetes a feleség viszont, nem látszik rajta. Kint élnek Németországban, nemrég tértek haza egy viszonylag hosszabb ideig tartó idő elteltével. A feleség szülőktől jöttek a héten, beszéltem velük, s náluk is mostanában jött a hirtelen bejelentés. Részemről, nekem nem esett jól, hogy közölték velem. Vagy csak én reagálom túl?

2023. nov. 25. 12:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
46%

Én elmondtam 5 hetesen mindenkinek, a vicc az, hogy 5 hónapos korig nem is látszott rajtam semmi, mindenki csak meresztette a szemeit:DD

Amúgy szép ez a 12 hetes felfogás, de simán el lehet vetélni akár 18 hetesen is, volt ilyen a környezetemben, semmire sem biztosíték a 12. hét.

2023. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%
12 hetesen jelentettük be szinte mindenkinek. Mi is külföldön éltünk akkoriban. Nálunk senki nem sértődött meg ezen.. Szerintem neked se kéne!! Majdnem biztos, hogy élőben szerették volna elmondani a nagy hírt, erre te így reagálsz. Ez igazán kedves tőled..
2023. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%
21, nem biztosíték de idővel kevesebb a vetélés esélye. Nyilván lehet bármi szülésnél is. Én őszintén szólva a férjemmel szerettem volna megélni ezeket a heteket, amíg legalább a 12.hetire varunk. Utána is izgultunk végig hogy minden rendben lesz - e. De akkor már a család is velünk izgult. Nekünk így volt jó. Senki nem volt akkora debil hogy szóvá tegye.
2023. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
67%

Tehát több hónap távollét után megvárták az alkalmat, hogy személyesen közölhessék veled?

Ez tényleg hallatlan. szerintem zvard is el őket és ne is akard látni a gyereket

2023. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen anyám lenne, mint te, a szülőszobán tudná meg :D
2023. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
59%

#21

Ez olyan, mint hogy meg lehet halni 20 és 40 között is. Meg, de azért 60 és 80 között sanszosabb.

A 3 hónapos kor alatti vetélés olyannyira nem ritka, hogy jóformán meg sem kell rajta lepődni, ha megtörténik. A környezetemben lévő anyák közül többnek volt már életében korai vetélése, mint ahánynak nem. Nekem 5 vagy 6 pozitív terhességi tesztből (látod, már azt sem tudom biztosan, hányszor fordult elő) van 2 gyerekem. 1-ből üres petezsák miatti befejezőműtétem, a többiből 1-2 hetes késéssel megérkező havi vérzésem (nem, nem az a fajta hülye vagyok, aki nem tud megkülönböztetni egy pozitív tesztet egy negatívtól, vagy a pms-es mellfeszülésből és pár nap menzeszkésésből behallucinálja magának a diagnózist, hogy terhes). Szépen néztünk volna ki, ha minden pozitív teszttel rohanok újságolni.

2023. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
86%

Feleslegesen drámázól. Ahelyett, hogy örülnél, keresed mibe köthetsz bele!

Szégyelld el magad! (egy nagymama)

2023. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
88%
Tiszteletben kell tartani az ő nézeteit, viselkedését, hiszen önálló felnőtt ember. Nyilván nem érez kényszert, hogy nemi életének esetleges következménnyel járó eseményéről azonnal beszámoljon anyukának.
2023. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
86%
Mi is a 14. héten mondtuk el, pedig havonta találkoztunk. Nem szokás az első trimeszterben, ha van genetikai vizsgálat, annak az eredménye plusz két hét. Senki nem csinált belőle problémát.
2023. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
85%

10-es!

Ez nagyon durva.

Valóban megfosztott jogaitoktól, főleg az örömtől, hogy mindenkinek ti közlitek az örömhírt, hogy ti lássátok az örömöt az arcukon.


Egyszer a kisfiam nagyon bánatosan jött haza. Már régóta vágyott a 2. Harry Potter kötetre. 10 éves volt.

Vigaszul, csak úgy, leugrottam a sarki könyvárushoz és megvettem.

Mire hazaértem, kiderült, hogy a fiam kérdezte, hol vagyok, a húgom elárulta neki, hogy meglepetés lesz, megveszem neki az áhított könyvet.

Így a meglepetés odalett, elvette a húgom az örömünket. Ott a könyv a polcon, azóta is utálom, mert erre a szemétségre emlékeztet.

Azóta semmiféle tervembe nem vonom be.

2023. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!