Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiamnak mi okból kell hónapig...

Fiamnak mi okból kell hónapig titkolni azt, hogy gyermeket várnak?

Figyelt kérdés
Fiam és felesége tegnap este jelentették be a hírt, bejelentették 14 hetes a feleség viszont, nem látszik rajta. Kint élnek Németországban, nemrég tértek haza egy viszonylag hosszabb ideig tartó idő elteltével. A feleség szülőktől jöttek a héten, beszéltem velük, s náluk is mostanában jött a hirtelen bejelentés. Részemről, nekem nem esett jól, hogy közölték velem. Vagy csak én reagálom túl?

2023. nov. 25. 12:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
92%

27-es!

Nincs igazad!

Veled közlik, az természetes.

De ha nem hatalmaztak fel, hogy helyettük te közöld a másik nagymamával, akkor bizony tartod a szádat!


Ha velem a vejem anyja közölte volna az örömhírt a gyerekek helyett, kikértem volna magamnak!

dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 NTBS ***** válasza:
100%

Biztonsági okok.

Most találkoztatok személyesen.

Egyéb szempontok.

dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy kellett volna elmondaniuk?

Úgy időzítettek,hogy mindenkivel akkor közlik a jó hírt,amikor itthon vannak,személyesen!

Remélem azért a nagy sértődés mellett gratuláltál nekik!


Én is a 12. hét eltelte után mondtam el az egész családnak,személlyesen,pont karàcsonykor,mert akkor voltunk mindannyian együtt.Plusz gond volt a terhességem legelején és várni akartam.

dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

12. hetig semmi se biztos. Lehet a menyednek mar volt vetelese korai idoszakban es emiatt most kivartak a teljesen biztosat, es az is lehet hogy mindenkeppen szemelyesen szerettek volna kozolni es nem.videohivasba vavy mobilon. A helyedben orulnek inkabb, hogy ennyire figyelmesek es korultekintoek.

bizonyára fogalmad sincs milyen az, amikor bejelented a teszt utan a csaladnak majd a 11. heten elveszited es kikaparnak...

dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Te meg rogton felhivtad a masik csaladot.. gondolomigy..

HALLOD GIZI A JUTKA TERHES TE TUDTAD EZT ???!!!

Es mit csinalsz ha azt mondja még nem tudta ?


Na pont emiatt nem mondtak el neked elobb. Mert hiszterika vagy.

dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
79%
Elképesztő számomra, hogy ezen problémázol. Van fogalmad arról, mennyire szerencsés vagy, hogy egyáltalán lesz unokád? Egy rakás fiatal úgy tervezi a jövőjét, hogy nem lesz gyereke, elég csak itt a GYAK-on olvasgatni. No akkor ehhez mérten keseregj azon, hogy a gyereked nem jelentette be korábban az unokád érkezését. (Boldogan lennék nagymama, egyáltalán nem érdekelne, mikor jelentik be a gyerekeim.)
dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok döntő többsége arról szól, hogy ne csinálj ebbből problémát.
dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már túlvan a fiad felesége egy vetélésen, de ha nem is mint pl én első terhesség, a 12-14 hét körül szóltam, főleg a fiadék esetében a 14.hetet jelentették be személyesen távollét miatt.Teljesen megérthető, túlreagálod.
dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
38 vagyok külföldön élek anyukámnak már szóltam nagyon hamar( lehet hogy a fiad felesége is szólt az ő anyukájának) de a család többi részének, barátok stb 16 hetes voltam amikor hazamentem külföldről és akkor közöltem mindenkivel 🤷‍♀️
dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!