Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? Soha nem veszi...

Miért van ez? Soha nem veszi észre anyukám ha van valami problémám vagy ha valami bánt. Ha panaszkodok neki meg hallgat de a szomszéd értelmesebb válaszokat adna szerintem..

Figyelt kérdés
nov. 25. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Mert a szomszédod jobban megért!
nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Talán mert túl sokat panaszkodsz lényegtelen dolgok miatt?
nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Anyukád meg hallgat figyel rád ,az hogy neked nem tetszik válasza az nem az ő hibája.
nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj akkor a szomszéddal.
nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is a szomszéddal, de beszélj mással, értelmes, empatikus normális felnőtt emberrel, aki megért. Én is úgy szoktam, Van egy legjobb barátnőm anyukája, és van egy idősebb (anyám korú) kolléganőm. Anyám abszolut alkalmatlan ilyenre, ezek szerint a tied is, szerintem ezt nem lehet erőltetni.
nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló.

Csak a te válaszod volt eddig a leghasznosabb. Köszönöm😘

nov. 25. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Apám ugyanez volt csak pepitában. Bármit mondtam kamaszként, szerinte az felesleges problémázás a semmin, vagy hazudok :D


Aztán már persze csodálkozik, hogy itt vagyok 30 évesen és SEMMIT nem tud az életemről vagy rólam.

Nos, megtanultam, hogy hiába vagyok őszinte, hiába kérném a segítségét, nem számíthatok rá. Soha, semmiben.

nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!