Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogják fogadni valaha a 25...

Elfogják fogadni valaha a 25 èvvel idősebb páromat a szüleim? 30N 55F

Figyelt kérdés
Egyke vagyok és mi mindig szerető és összetartó kis csalàd voltunk. És igen 30 vagyok nem kamaszlàny, de mégis fontos nekem amit gondolnak/ mondanak és rosszulesik. Nemsokára karàcsony és nemtudom mi lesz, hova szakadjak… hogy oldjam meg.

2023. nov. 25. 17:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%

Én 25 évvel ezelött, 23 évesen összejöttem az akkor 53 éves azóta már férjemmel.

A szüleimnek elmondtam, hallani sem akartak róla. Ö is elmondta az anyukájának, aki annyit mondott, hogy nehogy azt higgye, hogy szeretem.

Pedig az élet minket igazolt. Most 48 és 78 évesek vagyunk. Minden ugyanolyan, mint 25 éve. Csak azóta apukám és anyósom is meghalt. Anyukám egyedül van. Viszont a férjemröl továbbra sem hajlandó tudomást venni.

Ezért, mi kétszer ünnepeljük a karácsonyt. Minden évben mikuláskor egy hétre hazamegyek. Ilyenkor ünnepelünk, ajándékozunk, találkozok rokonokkal, barátokkal. A férjemröl egy szó sem esik. Aztán karácsonykor meg a férjemmel ünnepelünk. Gyerekünk, unokánk nincs.

Ez az egy hét egyébként elég is. A mindennapokban messengeren tartjuk a kapcsolatot.

Szerintem te is találkozz a szüleiddel karácsony elött. Karácsonykor meg legyél a férjeddel.

2023. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
35%

Fujj. Normális ember ilyet nem fogad el, max színleli, ha a gyereke megszakítaná miatta a kapcsolatot. Nem sok tabu van az életben, de ha szülőkorabelivel(15+)-gyerekedkorabelivel(15-) jössz össze, az az egyik ilyen, senki sem akar perverziót négy falon kívül tudni, nagyon beteg. Én sem fogadnám el a gyerekem párját akár ő az idősebb fél, akár ő a fiatalabb. Ha fiatalabb félteném, ha idősebb akkor nagyon rendesen kiosztanám érte.


A nagyszüleim egyébként 80 körül vannak, anyám már 60, de ember, egy 48 éves intimen érjen egy majd 80 éveshez, hát mindjárt visszajön a reggelim. Kezeltessétek ki a pszichés betegségeiteket, ne a társadalom igazodjon már ehhez. Most elképzelem, ahogy mondjuk én állnék nagyszüleimkorú emberhez, brrrrr.

2023. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
55%
31: azért ez durva, hogy anyád 25 év alatt nem volt hajlandó elfogadni a férjedet.
2023. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!