Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyám felháborodása?

Jogos anyám felháborodása?

Figyelt kérdés
Anyámmal minden egyes nap beszélek, számomra ez ez sok lenne, de ragaszkodik hozzá. Messengeren mindennap elvárja, hogy érdeklődjek felőle. Nyilván magamtól is érdekelne mi van vele, de így ez kicsit sok. Minden róla kell szóljon, annyit nem kérdez, hogy vagyok. Ma nem írtam neki semmit, pihenni akartam, illetve reggel ráírtam, aztán pihentem. Kiakadt este, hogy le sem tojtam a fejét. Szerintem túlzásba viszi ezt az egészet, kvázi élni nem hagy.

jan. 7. 21:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

Fuhh falramászok az ilyen sztoriktól. Undorító,hogy ilyen anyák is vannak.

Gondolom unatkozik és kell neki társaság, aztán ki mást zaklatna mint a saját gyerekét.

Az a gond a szülőkkel, hogy nagy egyszerűséggel nem tudod őket leszarni, mert csak ő nevelt fel stb.aztán rájössz, hogy amúgy megnyomorítják az életed, mert az összes sz.rjukat rád ömlesztik, mondvàn joguk van rá, mert felneveltek.

Nem nincs joguk rá!

Egyszerűen ignoráld, majd észreveszi magát.

jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha anyagilag önálló vagy akkor csinálhatsz bármit ilyen helyzetekben. Megmondod neki, hogy szükséged van a pihenésre, és magányra, majd nem válaszolsz neki. Egy idő után hozzászokik.
jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Neked is van életed. A szövegből levéve már nem laktok együtt, de ha együtt is laknátok akkor is megkéne adnia neked a saját teredet és békén hagynia téged, hisz nem vagy már csecsemő..
jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
hány éves vagy?
jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyu nem tudom hány éves vagy, anyukad hány éves, van e testvéred, anyukadnak mennyi társasága van, te egyedül élsz e, milyen gyakran látogatod…


Én 20 éves vagyok, a párommal élek, és szerintem elég jó kapcsolatom van a szüleimmel, de nem nyomorgunk egymás nyakán… naponta max egy kép hogy mit főztem, vagy anyukám elkuldi a cicáját és teszek rá egy szivecsket… beszélgetünk amikor hetente-kéthetente elmegyünk a párommal.

jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
nekem nem ismerösöm direkt facebookon,messengeren. csak telefonon beszélünk max 10-15 percet hetente 2 hetente .
jan. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnos elérte, hogy ne akarjak vele kommunikálni, mert sok belőle. Ez az eredménye annak, ha valaki erőlteti a nagy kapcsolattartást a gyerekénél.
jan. 8. 08:21
 18/25 A kérdező kommentje:
Az ilyen embernek nem felel meg ahogy élek, a páromat sem fogadja el, semmit az életemben.
jan. 8. 08:25
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem tudod megvaltoztatni, azt viszont igen, ahogy te ebben magadat kepviseled. Hajrá!
jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz sztori, kettőtök közül te vagy a nagyobb idióta, ha rossz érzéseidet félredobva engedelmesen keresed minden nap. Bármikor abbahagyhatod.
jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!