Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyám felháborodása?

Jogos anyám felháborodása?

Figyelt kérdés
Anyámmal minden egyes nap beszélek, számomra ez ez sok lenne, de ragaszkodik hozzá. Messengeren mindennap elvárja, hogy érdeklődjek felőle. Nyilván magamtól is érdekelne mi van vele, de így ez kicsit sok. Minden róla kell szóljon, annyit nem kérdez, hogy vagyok. Ma nem írtam neki semmit, pihenni akartam, illetve reggel ráírtam, aztán pihentem. Kiakadt este, hogy le sem tojtam a fejét. Szerintem túlzásba viszi ezt az egészet, kvázi élni nem hagy.

jan. 7. 21:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne a hisztije. Ez csak hiszti, és azért csinálja, mert TE hagyod.


Heti egyszer beszéltek, amikor neked is jó, ennyi. Ha problémázik is, majd megszokja.

jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, hogy kösz anya az érdelklődést, megvagyok.
jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%
Felnőtt vagy, külön élsz, mi a búbánatos francnak hagyod ezt a viselkedést?? Minden azon múlik, hogy TE milyen határokat húzol, TE mit engedsz meg neki - bármelyik percben megszakíthatod vele a kapcsolatot ha nem tartja magát ahhoz amit mondasz. De ha ilyen gyáva, dedós módon kezeled a helyzetet akkor ne csodálkozz, hogy gyáva dedósként vagy kezelve.
jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat kinyalhatna a seggemet ha semennyire nem felelnek meg neki. De nem is irogatnek meg hivogatnam mindennap, hulye nem vagyok. Te miert futsz egy olyan szeker utan, ami fel sem vesz?
jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ,facebook letiltod ,messengeren szintėn,azt csak telefonon tartod a kapcsolatot annyira amenyire neked tetszik.
jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!