Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet, hogy átmehessek online iskolába?

Figyelt kérdés

Utálok bejárni az iskolába.

Reggel korán kelni, elmenni, csomó idő elmegy az utazással is.Némelyik tanárral sem jövök ki jól.


Létezik már online gimnázium Magyarországon.16 éves kortól lehet jelentkezni. Ott szeretném folytatni és ott érettségizni.



Anyu meg apu is sokat dolgozik otthonról.Felkelnek 7-kor, kávézgatnak, tojást sütnek és dolgoznak.Majd főzik az ebédet.Teljesen maguk osztják be az idejüket.

Úgy látom, szabadok, könnyen vannak.

Hozzájuk képest a középsuli meg olyan, mint egy munkatábor, még boltba sem lehet kimenni.



Én otthon jobban tudok tanulni.Volt,hogy "beteg lettem" egy hétre és úgy készültem fel TZ-re és ötöst kaptam.Más esetben rosszabb jegyet.


febr. 4. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
EFEB indít felnőttképzést. Soknál 16 év minimum kell csak és semmi érettségi. Még vállalkozhatsz is utána.
febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Irigykedhetsz a szüleidre, de ők már bejárták ezt az utat. Szerinted ők online iskolába jártak és otthon hesszelgettek ennyi idősen??? Sok ezer ember túléli ezt a “munkatábort”.
febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
És mellette diákmunkáznál hogy ki tudd fizetni a havi 50 ezres tandíjat?
febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Diploma meg angol???😂😂😂Jó vicc.Aztán sírsz hogy egy gyenge képességű villanyszerelő is többet keres.Nem ennyiből áll a világ babám.Kőkemény munka kell,szorgalom és évek.De te már most se birod...Álomvilágban élsz.
febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

sipirc az iskolába ,hisztitt befejezni .

az ugymond esti iskolák mind dogozo embereknek van kitalálva akiknek munka mellett kell tanulni .

febr. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Ha fontos mennyibe kerül akkor ezt ajánlom, én is ide járok. Kifizettem egy összegben, így még olcsóbb volt. Viszont rengeteg önállóságot igényel, elsősorban az érettségire való készülés tekintetében.


Biztos le fognak pontozni emiatt, de abszolút megértelek. Rengetegen nem szeretnek bejárni iskolába, ezek közül kevesen találnak alternatív megoldást amivel élnének is. Úgy vettem észre a legtöbben úgy vannak vele, hogy "ha én meg a szomszéd meg a szomszéd szomszédja stb. kibírta akkor te is". Remélem megtalálod az utat mind most, mind a jövőben a kényszerektől mentes élethez, akkor is ha a körülötted lévők azt állítják, "hogy pedig az élet ebből áll és meg kell szokni".


Kitartást!

febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
16 válaszolo ,de miböl fizeti ki a kedves hisztis gyerek a privåt online sulit ? mert hogyén szülöként nem fizetném ki az biztos .
febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen lusta a kérdező.Megszokta hogy covid alatt egész nap ment a game meg a tiktok.Most persze hogy szar bemenni.
febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%

Elég érett gondolkodásúnak tűnsz ehhez. Én annó nem voltam, de gyűlöltem. Megmondtam egy idő után, hogy nem megyek be.

Ha neked off ez a mértékű akarat érvényesítés, ha a kommunikáció elbukott, akkor nem tudok segíteji... erőltesd a kommunikációs oldalt, és szüntelenül, egyre erősebben.

febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%
19es és rögtön találtál albérletet és munkát is?
febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!