Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet, hogy átmehessek online iskolába?

Figyelt kérdés

Utálok bejárni az iskolába.

Reggel korán kelni, elmenni, csomó idő elmegy az utazással is.Némelyik tanárral sem jövök ki jól.


Létezik már online gimnázium Magyarországon.16 éves kortól lehet jelentkezni. Ott szeretném folytatni és ott érettségizni.



Anyu meg apu is sokat dolgozik otthonról.Felkelnek 7-kor, kávézgatnak, tojást sütnek és dolgoznak.Majd főzik az ebédet.Teljesen maguk osztják be az idejüket.

Úgy látom, szabadok, könnyen vannak.

Hozzájuk képest a középsuli meg olyan, mint egy munkatábor, még boltba sem lehet kimenni.



Én otthon jobban tudok tanulni.Volt,hogy "beteg lettem" egy hétre és úgy készültem fel TZ-re és ötöst kaptam.Más esetben rosszabb jegyet.


febr. 4. 14:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szabadabb az egyetem??

8:00 tól 20;30 ig voltak óráim, mellette edzés, diákmunka stb legkemémyebb időszakom volt.

febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!