Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám teljesen belemászik a...

Anyukám teljesen belemászik a kapcsolatomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy tartós kapcsolatom, lassan 1 éve leszünk együtt a párommal, és nagyon jól megvagyunk.

Ha találkozok a barátommal, mindig meg kell beszélnem anyámmal, hogy hánytól hányig, és hol leszünk.

Mindig erre engedélyt kell kérnem, sokszor meg se engedi hogy lássam őt.

Ez minket nagyon zavar, de amikor próbáltam anyámmal megbeszélni, nem jutottam előre, mert csak kiabált velem.

18 éves koromban beleszólhat abba, hogy mikor vagyok a barátommal?


febr. 8. 06:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es, nem, nincs beleszólása!

Megkérdezi, rendben, persze, 34 vagyok, alap, hogy közlöm a barátommal, hová megyek és kb mikor jövök.


De hogy 20-21 évesen anyám azon pattogott számon kérve, miért megyek, hová megyek, stb. Annyi köze van hozzá, hogy ide-ezzel kb akkor jövök, ha nem, írok hogy kések.


Csak azért mert az ember 20-22 évesen is otthon él mert pl egyetemista, a szülő ne dirigáljon meg parancsolgasson, mintha a gyerek 5 éves lenne, mert felnőtt!


Vagy akkor nem kell nyávogni, hogyha nem egyetemre megyek, hanem 18 évesen melózni hogy leléphessek mielőbb - de ez csak a konrtollról szól.

febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom akkor...

Ha otthon mindent rendbe teszel, csinálod a dolgod, akkor is kötözködik? Bizonyos szinten érthető, hogy félt... Bár a folyamatos ellenőrzés meg beszámolás az már a "sok" kategória. Nem tudom, miért akar kontrollálni.


Nekem 15 éves koromban elköltözött anyám, apámmal laktam és én egyszerűen megoldottam magamnak a dolgot. Elmentem az akkori barátomhoz 17 évesen és direkt lekéstem a buszt, aztán ott aludtam. Velem annyira apám nem foglalkozott, hogy merre járok, mit csinálok, anya meg máshol lakott. Nem is tudom milyen az, hogy megkérdezik mikor jössz meg ilyenek. A férjemmel amikor először randiztam, akkor voltunk 21 évesek, 1-kor haza értem éjszaka. Apám nem keresett, hogy hol vagyok. Pedig én meg már vártam, de tőle el is rabolhattak volna.

A férjemet ellenőrizte így az anyja! Oké, hogy 80 km-re laktunk egymástól és kocsival jött hozzám, de aztán rájöttem hogy nem feltétlen az aggódás végett hivogatta, hanem hogy ne érezzem jól magam, mert feltűnően sokat beszélgettek mikor épp hogy oda ért hozzám és anyuka a telefonba elkezdte neki a saját kis életét mesélni. 2 nap voltunk együtt hétvégén, és anyjának pont akkor kellett mindig beszélgetnie.

márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!