Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apuka azt mondja nem...

Ha apuka azt mondja nem lathatom a gyereket de anyuka azt mondja igen, akkor mi a mervado?

Figyelt kérdés

Kozel rokoni kapcsolat, apuka nem nagyon akarja, hogy lassam, anyuka valoszinuleg igen.


Ha igen akkor nem, ha nem akkor sem? Mert a gyerekek is kivancsiak ram mert egyszer lattak. Amikor 5 eves volt, meg akarnak ismerni mert kicsi a csalad.


Faj hogy nem lathatom oket igy, de ha nem, hat.. ja.


Most legszives tekintsetek el a nevemtol meg az ekezet nelkulitol mert angol a billentyuzet es unom valtogatni magyarra mert a z meg y a legzavarobb meg lassan irok akkor, meg munkaba nem is hasznalok magyart.


koszonom szepen a valaszokat.



febr. 11. 23:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Az informatikában alapelv, hogy ha egy engedélyezés és egy tiltás is érvényes ugyanarra a fájlra, akkor a tiltás az erősebb, hiába van engedélyezve is ugyanakkor a hozzáférés.

Szerintem az informatika alapelveit is az életből alakították ki, tehát nem igen tudok elképzelni olyan szcenáriót, hogy bár anyuka megengedi, de apuka tiltja, akkor attól még okés lenne a dolog…

febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hat akkor csak egy opcio maradt.
febr. 11. 23:21
 3/23 anonim válasza:
96%
Anyuka és apuka ki neked?
febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

apuka fel teso, anyuka felesege. Felesege kuldozget kepeket meg nyustoli fel tesom hogy miert nem hiv le engem neha - nem tudni. Soha nem veszi fel a telefont nekem, multkor meg kemenyen beszolt nekem, mert szedek antidepresszanst es o annyi konyvet olvasott a farmakologiai businessrol a masik oldalrol meg semennyit, hogy mindenki aki szed mentalis betegsegre gyogyszert az nem tudom mi a fejeben de valami nagyon negativ nem is ember.


Gyerekkoromban nagyon joban voltunk. Volt hogy o hivott le 2 - 3 eve, lementem, jatszottam gyerekekkel. Ez most van eloszor. Annyit tudok hogy utoljara beszeltem vele es alkohol problemaja volt, hazassaga szet esve valni fognak, gyerekek elott ejfelkor ordibalnak karomkodva egymasra meg o nem birja ezt, en mondtam segitek neki pszichologus barmi. Es ezt kaptam most. Nem tudom miert. Hogy en semmire kello vagyok, kenyelmeskedo, gyogyszerfuggo, es emiatt nem akarja hogy a nagybatyjuk egy ilyen demotivaltat lassanak.


Ezert kerdeztem az anyukat, hogy egy velemenyen vannak e. De szerettem volna beszelni veluk, mert ok is, de ha ket szulo nem akarja vagy ha csak az egyik, nem akarok akkor beleszolni. Tudom hol laknak, nem kis varos, pontos cimet sem tudok de ismerem a habitusukat. Nekem eleg latnom a gyerekeket. 5 en vagyunk csak akik viszi a vezeteknevet o, a testverem aki rakos es nem tud kulfoldrol hazajonni meg en es a masik feltesom, nem nagyon foglakozik vele sem.


ez lesz az opcio, hogy nezni szabad, nekem ennyi eleg es hogy boldogok. Csak ennyit akarok latni es hogy milyenek most. Ez a csaladag volt a legosszetartobb. Es most valamiert szetszedte nem tudom miert. Azt mondtam neki, hogy ha raerek hivom, hivtam is erre itt vagyok teljesen csalodva mert mondtam neki mindig, hogy adja at nekik hogy szeretem a gyerekeit. Ha tenyleg atadta akkor lehet ezert is kivancsiak. Meg most mar nem is ram kivancsiak azt mondta, hanem a masik testveremre. Elegge erthetelen.

febr. 11. 23:54
 5/23 A kérdező kommentje:
Na most nem tudom mit csinaljak. Anyukat megkerdeztem, azt mondta barmikor lemehetek csak menjek mar le hozzajuk es mindig mehetek. Es felkialtojelekkel irta. Apuka meg... hat azt mondta amit leirtam. Mi a szart csinaljak?
febr. 12. 00:15
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

1-es hülyeséget ír.

AZ informatika szabályai a való életben teljesen hasznavehetetlenek.

Kérdező, minden azon áll vagy bukik, hogy abban a családban melyik a domináns fél.

De ahogy olvasom, éppen válnak a szülők. Várd meg a különköltözést és a gyerekelhelyezésről szóló döntést. Ha anyukának ítélik a gyerekeket (és a leírtak alapján ez nagyon valószínű), akkor anyuka bármikor hívhat téged magukhoz vendégségbe ill. találkozhat veled a gyerekeivel együtt. Apukának nem is kell erről tudnia, de ha tud, akkor sem tehet semmit.

febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem valnak azt mondta feltesom (o ocsemnek hiv, akkor tovabbiakban batyam mert idosebb nalam) azt mondta a gyerekek miatt, es most beszeltem anyukaval es mondta hogy barmikor mehetek mikor. De amugy tenyleg most hogy belegondolok lehet ezert volna olyan lerazos a batyam mert elvaltak es a gyerekek anyukanal vannak es ezert ilyen "motivalt" az anyuka, hogy menjek? De teloba ezt nem mondta batyam lehet... lehet ezert ilyen?
febr. 12. 00:46
 8/23 A kérdező kommentje:
De egyebkent meg is mondtam anyukanak, hogy egyeztessen batyammal ebben mert nem akarok konfliktust, es hogy amugy is szeretnek vele beszelni (batyammal)
febr. 12. 00:47
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Azt se tudod biztosan, hogy elváltak-e vagy sem?

Hát ha azt tudod, hogy éjfélkor a gyerekek előtt veszekedtek, akkor azt nem tudod, hogy együtt laknak-e és házastársak-e még, vagy sem????


Bocs, de nekem nagyon zavaros, amiket írsz.

febr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Csak kérd el a címet, írd meg az anyukának, hogy mikor mész és menj. Majd a többit lerendezik egymás közt bátyáddal.
febr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!