Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apuka azt mondja nem...

Ha apuka azt mondja nem lathatom a gyereket de anyuka azt mondja igen, akkor mi a mervado?

Figyelt kérdés

Kozel rokoni kapcsolat, apuka nem nagyon akarja, hogy lassam, anyuka valoszinuleg igen.


Ha igen akkor nem, ha nem akkor sem? Mert a gyerekek is kivancsiak ram mert egyszer lattak. Amikor 5 eves volt, meg akarnak ismerni mert kicsi a csalad.


Faj hogy nem lathatom oket igy, de ha nem, hat.. ja.


Most legszives tekintsetek el a nevemtol meg az ekezet nelkulitol mert angol a billentyuzet es unom valtogatni magyarra mert a z meg y a legzavarobb meg lassan irok akkor, meg munkaba nem is hasznalok magyart.


koszonom szepen a valaszokat.



febr. 11. 23:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Jo elmehettek a fenebe, hazudozok, mindenki fikazik, tobbszor kiirtam, egyszer sem irtam.. anyuka meg azt mondta hogy barmikor mehetek es hogy mikor megyek mar. De rakerdeztem, hogy szeretnek ezzel egyeztetni a batyammal. Apukank onkezuen meghalt ha nem irtam le es szuk a csalad igy kozelebb vagyunk.


De szarjatok bele amiket irok.. lezarom a kerdest. gratulalok ezeknek a fals allitasoknak.. felesleges ide kiirni komoly kerdest ugy latom..

febr. 12. 11:13
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy azokra a válaszokra nem reagálsz amik azt írják hogy ne legyél erőszakos

Az nekem se tiszta hogy egyszer beszélsz a tesóddal máskor meg nem

Illetve a gyerekek akarnak megismerni? Hát 5 éves volt amikor láttad most 7-8 ahogy az egyik válaszodban olvastam

Na itt lett gyanús a dolog egyszeri találkozás után egy ilyen korú gyerek úgy hogy nem kerülsz szóba minden nap nem hinném hogy rólad fog érdeklődni

Honnan veszed hogy ordítoznak éjfélkor,válás szélén vannak stb

Max akkor ha anyukával szoktál beszélni bátyád háta mögött na hát ha ez így van akkor én se szívesen látnálak az életemben

febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

22-es: szerintem nemcsak depressziós stb., hanem van egy enyhe fogyatékossága is, vagy autizmus/asperger, borzasztóan vágyik valami emberi kapcsolatra, de nem érti, hogy ebben a szituban nem neki van igaza, még ha szomorú is, hogy nem találkozhat a gyerekekkel. Valamelyik kérdésben leírta, hogy azért ugrott össze a bátyjával, mert amikor annak elkezdődtek a problémái a házasságában, akkor a kérdező azt javasolta, hogy forduljon szakemberhez (pszichológushoz), amin a bátyja kiaakadt, hogy ő nem bolond, nincs szüksége orvosra, gyógyszerekre, mint a kérdezőnek stb.


Azóta újra és újra kiírja, aztán pattog, hogy mindenki azt javasolja, lépjen hátra, várja meg mi lesz a bátyja és felesége kapcsolatával, aztán próbálja helyrehozni a bátyjával a kapcsolatát, de épp az ellenkezőjét éri el annak, amit akar ezzel az erőszakos nyomulással. Akkor dühös lesz, "lezárja" a kérdést, majd újra kiírja 1 hét múlva. :(

febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!