Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Együtt vagyok a barátommal 3...

Együtt vagyok a barátommal 3 hónapja,17 éves vagyok és anyukám nem engedi ,hogy hétköznap nálam aludjon szerintetek ez mennyire okés? Ha betöltöm a 18-at akkor is ennyire korlátozva leszek szerintetek?

Figyelt kérdés
febr. 19. 14:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
77%
17 évesen inkább azzal törődj hogy tanuljál, dugni ráérsz később is.
febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van. Igazából még rendes is, hogy ilyen friss kapcsolatban hétvégén engedi.

Ettől még neked elsődleges dolgod az iskola és a tanulás. Én se engednék olyat, ami ennek a rovására megy.

febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%

Én sem engedném, ha a lányom a saját dolga helyett 17 évesen fél napokat és éjszakát akarna pasizni iskola időben. Van erre más idő, amikor tudtok találkozni és nem maradtok le semmiről.

Az lenne kivétel, ha messze lakna a srác és néha csak így tudnák megoldani a találkát hetek kihagyásával.

febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
7%
Anyukád nem normális, minél elöbb költözz el töle. A válaszolók nagy része, akik szerint ez rendben van, azok szimplán csak az 1800-as években leragadt idióták, ne foglalkozz velük.
febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
7%
Jah, az ilyen szülők szoktak sírni hogy dehát ők mindent megadtak a gyereküknek miután az lelépett és vissza sem néz... Ja, csak azt felejtik el beismerni hogy semmi boldogságot nem kapott meg mert mindentől eltiltották.
febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
A baratom 150kmre lakik tolem😂 szoval mashogy nem tudunk talalkozni csak ha itt alszik
febr. 19. 15:41
 17/46 anonim ***** válasza:
92%
És mivel foglalkozik, hogy ráér hétköznap otthontól 150 kilométerre aludni? Ez kezd a mese kategóriába átcsúszni.
febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
96%
A fiúd nem családtag, anyádék meg nyilván dolgozni járnak, akarna a fene egy idegent kerülgetni hétköznap reggelente meg délután és este. Találkozzatok hétvégén és kész.
febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
92%
Hétköznap munka, iskola van, a család éli az életét, feszesen, elintézendő feladatokkal. Ebbe egy idegent elviselni elég megerőltető. Időzítsétek hétvégére a találkozásokat.
febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
94%

Hétvégén még a pénzkereső felnőttek is pihennének. Akkor még azért nem mehet.

De mi az oka, hogy nem találtál egy közelebbi srácot?

Nem sok idő van 18 éves korodig, már elkezdhetsz diákmunkázni, gyűjteni és építeni, tervezni, hogy mikor, hová költözöl. Felnőtt dolgokhoz felnőtt módra kell viselkedni.

febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!