Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Együtt vagyok a barátommal 3...

Együtt vagyok a barátommal 3 hónapja,17 éves vagyok és anyukám nem engedi ,hogy hétköznap nálam aludjon szerintetek ez mennyire okés? Ha betöltöm a 18-at akkor is ennyire korlátozva leszek szerintetek?

Figyelt kérdés
febr. 19. 14:11
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%

Miért kellene egy három hónapos kapcsolatban ilyesmit engedni? De őszintén. Nem is ismered még a barátodat, a szüleid meg pláne nem, és az a saját lakásuk, ergo ők döntik el, engednek-e ott aludni egy 18 év körüli idegent.


Én sem engedném, mert szükségem van ennyi privát szférára, hogy reggel ne egy idegent kerülgessek, hanem a saját ritmusomban éljem az életemet, reggelizzek, szexeljek a férjemmel, bugyi-pólóban császkáljak, mert legalább pl hétvégén megtehetem, hisz nem kell dolgozni és még sorolhatnám.


Plusz a kajaköltség, ugyebár (ha a barátod nagyétkű, az nem három szelet szalámit jelent)...


De eleve, legalább hétvégén hadd legyen nyugtom, ha már végre melózni nem kell.

febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
94%
PErsze, 150 km-re lakik, hát hogyne :D Értem én, hogy kamuzol, mert kétségbeestél, amiért nem neked adunk igazat, de ezzel csak azt bizonyítod, milyen gyerekes vagy.
febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

30-as, mi? :D Hogy nem engednek a lakásukba a szülők egy idegen csávót??? :D

Ja, tényleg gyermekbántalmazás.

febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
6%
Idegbetegek a szüleid.
febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Anyámmal élek,a barátom 22 éves és mivel egyetemre jár így van ideje nálunk aludni,nem sok vizet zavarna mivel anyám 12 orában dolgozik most pl éjszaka szóval nem is találkoznának mégse aludhat ott,ha találkozunk hétközben azért mert vannak itt barátai és velük is találkozunk közben
febr. 20. 11:10
 36/46 anonim ***** válasza:
15%
Anyukád paranomiás, nem tudsz vele mit csinálni sajnos.
febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
28%
Miért van 17 évesen 22 éves csávód? Miért nem mindjárt 52 éves?
febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
84%

Na, Kérdező, akkor még egyszer: azért, mert neked pl. hétköznap suliba kell menned, nem a csávóddal hemperegned. Anyád meg nem akar egy idegent kerülgetni a lakásban.

Ezen az sem fog változtatni, ha betöltöd a 18-at.

febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
78%
Anyád lakása nem szálloda.
febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
78%

30as milyen gyerekbántalmazás az ha a szülőket zavarja ha hétköznap kúrálgatják a pici lányukat?


De oké gyerekbántalmazás vigyék szegény bántalmazott párát intézetbe és ott soha nem alhat bent a kanika. Ott milyen szipiszupi élete lesz a bántalmazott kislánynak.

febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!