Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Együtt vagyok a barátommal 3...

Együtt vagyok a barátommal 3 hónapja,17 éves vagyok és anyukám nem engedi ,hogy hétköznap nálam aludjon szerintetek ez mennyire okés? Ha betöltöm a 18-at akkor is ennyire korlátozva leszek szerintetek?

Figyelt kérdés
febr. 19. 14:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
91%

Tökéletesen megértem anyádat, hogy nem akar egy félismeretlen srácot a házában hétköznap csak azért szállásolni, hogy dugványozza a kiskorú lányát.


Velem is megesett pár éve, hogy fél órákat várni kellett arra reggelenként a fürdőszobában, hogy mikor végez a lányom pasija a sz*rással, hogy végre bejussak oda a munkába menetel előtt. 2 ilyen eset után megmondtam a lányomnak, hogy nem alhat itt máskor a srác, ha hetyegni akarnak, menjenek hotelbe.

Sajnos ezt nem bírta ki a kapcsolatuk. Érthetetlen.

febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
93%

És hány éves a pasid hogy hétköznap nincs iskolában és nem is dolgozik?

Gondolom a szüleidet zavarja hogy nem tudnak nyugodtan pihenni a kanidtól, mert nekik másnap meló vavn

febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tökéletesen igaza van és ez teljesen okés. És tök mindegy, hány éves vagy, amíg az ő ill. szüleid lakásában/házában laksz, addig joga van megmondani, hogy engedi vagy nem engedi, hogy a barátod ott aludjon, vagy hogy mikor és milyen feltételekkel engedi. Majd ha a sajátodban laksz, akkor te döntheted el. És egyébként hatalmas tévedésben élsz, ha azt hiszed, hogy hú de mennyire korlátozva vagy, ha egyébként együtt aludhattok ésatöbbi, egy mindösszesen három hónapos kapcsolatban, úgyhogy ne sajnáltasd magad.
febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
88%
Ennek semmi értelme nincs, a távkapcsolat egy jóval idősebb pasival, akinek nincs pénze szállodára, nem kapcsolat. Keress korban hozzádillőt a környékről. Ne legyél senki szexuális szolgáltatója. Ráadásul ha 150 km-re él, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem te vagy az egyetlen, te a vasárnapi vagy.
febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
83%
Az én 17 éves lányom pasija havi 1x alhat itt, és a lányom is havi 1x ott. Másfél éves kapcsolatban.
febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
98%

Először azt írod, hogy találkozhattok hétköznap is, csak nem alhat ott, aztán meg azt, hogy 150 km-re lakik, és csak akkor tudtok találkozni, ha ott alszik.

Szerintem itt kicsit belegabalyodtál a kamuba :)

febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
88%

Ez rendben van.


És addig rendben is lesz amíg az ő házában élsz

febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
89%
En sem engednem. Nem akarok idegent kerulgetni a sajat hazamban. Majd ha lesz sajat hazad/lakasod vagy legalabb egy alberleted akkor oda azt viszel akit akarsz.
febr. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked ez a korlátozás akkor eléggé el vagy kényeztetve.
febr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
9%
Akik itt fennhangon a szülőket pártoljátok azt ugye tudjátok hogy ez már bőven a gyermekbántalmazás kategória?
febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!