Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A legtöbb szülő támogatja a...

A legtöbb szülő támogatja a felnőtt gyerekét?

Figyelt kérdés
A szüleim semmit sem patronálnak, azért is vagyok csöves. Tanultam rendesen, de érettségi után nem akartak eltartani, én meg munka mellett nem fogok tanulni

febr. 20. 18:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
#8 Nem én írtam ilyet. Akarnék tanulni, de olyan lusta vagyok
febr. 20. 19:03
 12/62 anonim ***** válasza:
86%
Én 18 évesen költöztem el. Onnantól kezdve nem kértem és nem is vártam el semmilyen támogatást. Munka mellett végeztem az egyetemet. Közben apukám meghalt sajnos. Anya nyugdijas lett. Azóta én támogatom őt. Nekem ez így van rendjén.
febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez jutott, pedig gyereknek annyira elkényeztettek, most meg mire felnőttem semmi támogatást nem kapok, csak annyi, hogy lejárok enni hozzájuk hétvégente
febr. 20. 19:17
 15/62 anonim ***** válasza:
98%
Hát figyelj, ha lusta vagy meg is érdemled hogy csöves legyél. Aki akar tanul munka mellett is.
febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
67%
Apám egyik napról a másikra kirakott az utcára. Most egy lepukkant albérletben lakom, kaját tudok venni meg kifizetem az albit és kész. Imádom amikor a 70-es 80-as években, állami támogatással lakáshoz jutott generációk arról papolnak, hogy ők a semmiből teremtettek elő mindent. Ja persze, állami bérlakást 5-10%-os névértéken megvették, meg 25 éves kamatmentes hitlet kaptak. Ha most kéne előteremteniük 50 millát egy panelre, vért hugyoznának!
febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor, ha a gyerek egyébként mindent megtesz annak érdekében, hogy előbbre jusson (dolgozik, tanul, saját gyereket nevel stb.), de mégis vannak anyagi gondjai
febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
68%
Lusta, saját hibájából életképtelen embert miért kéne támogatniuk?
febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
80%
Tanultam érettségi után is, de nem egyetemen. Aztán dolgoztam. Majd míg itthon voltak a kis gyerekemmel elvegeztem egy képzést és emelt érettségit tettem, majd felvettem állami egyetemre. Közben elkezdtem dolgozni is. Nem is értem, hogy a saját joleted érdekében se tudsz felulkerekedni a lustasagodob, meg hogy jó neked a langyos fos is. Tudod, aki változást akár, az változtat. Neked ezek szerint kellemes a langyosság. És ezért nem a szüleid a hibásak.
febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
71%
Aki megengedheti és normális az igen.
febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!