Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megszakítottam a kapcsolato...

Ha megszakítottam a kapcsolatot érzelmi bántalmazás miatt szülővel, de összefutok vele valahol véletlen, pl. boltban, ott hogy kéne viselkedni vele szemben?

Figyelt kérdés
Ott is ignorálni, mintha egy idegen lenne? Azért kérdés ez nekem, mert eddig is nehezen jutottam el, hogy meg tudtam tenni hogy végre kiállok magamért, telefont nem veszem fel neki. De ha boltban vagy valahol odajön magyarázni meg dráma jelenetet rendezni, arra nincs forgatókönyvem. Ti hogy csináltátok/csinálnátok ilyen helyzetben?

febr. 23. 04:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Biccentesz és kész. Ha odamegy akkor meg nem érsz rá talán valamikor máskor és elhúzol.
febr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát én simán keresztül nézek rajta, mintha ott se lenne.
febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem köszönj neki mert az alap akárki akármilyen és mész tovább mert dolgod van. Nem is kell meghallgatni. Nem kell vele beszélgetni és ha cirkuszolni akar akkor nem kell leállni vele. Mert azzal eléri a célját. De ha te nem foglalkozol vele az neki szívás.
febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
köszönsz neki azt kész .
febr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem alap a köszönés sem. Bántalmazás súlyosságától függően vannak, akik azt is el akarják felejteni, hogy a szüleik léteznek a világban.

Magyarul neked kell eldönteni. A normális érzelmi intelligenciával lévő embereknek minden megfelel. Az is, ha no kontakt, rá se nézel, mintha idegen lenne és az is, ha köszönsz. A normális ember nem akarja megmondani hogyan kellene.

febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
A normális ember meg belátja, hogy egy szülőnek minimum a létezését köszönheti, akármilyen is.Tehát a köszönés alap.
febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, ezen én is gondolkodtam már. 4 éve megszakítottam a kapcsolatot anyámmal meg a testvéreimmel, nem is találkoztunk azóta, a gyerekeimet sem ismerik. Azóta mondjuk nem is futottunk össze véletlenül sem, pedig egy városban lakunk.


Max. egy biccentés tudok elképzelni, amúgy biztos nem állnék le vele semmilyen párbeszédre, bár nem is gondolom, hogy nekikezdene, ö az a vérig sértett típus, aki csakazért sem fog hozzám szólni szerencsére.

febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Messzire kell költözni, hogy véletlenül se tudjatok összefutni.
febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Én a testvéremmel szakítottam meg a kapcsolatot, kétszer volt olyan, hogy összefutottunk, egyszer utcán, egyszer boltban, mind a kétszer úgy tett, mintha a világ legjobb kapcsolata lett volna a miénk, messziről visította a nevem, meg puszizkodni akart, mi újság, hogy vagytok, mondtam neki, hogy nagyon sietek, és tovább álltam.
febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze, 8-as, majd még én költözök el a városból, amit szeretek, ahol van a munkám, a barátaim, a férjem normális családja, csak azért, mert anyám hülye. Nem elköltözni kell, hanem elengedni a kaocsolatot és kész, nem dumálni vele, ha össuefutunk, ennyi.
febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!