Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megszakítottam a kapcsolato...

Ha megszakítottam a kapcsolatot érzelmi bántalmazás miatt szülővel, de összefutok vele valahol véletlen, pl. boltban, ott hogy kéne viselkedni vele szemben?

Figyelt kérdés
Ott is ignorálni, mintha egy idegen lenne? Azért kérdés ez nekem, mert eddig is nehezen jutottam el, hogy meg tudtam tenni hogy végre kiállok magamért, telefont nem veszem fel neki. De ha boltban vagy valahol odajön magyarázni meg dráma jelenetet rendezni, arra nincs forgatókönyvem. Ti hogy csináltátok/csinálnátok ilyen helyzetben?

febr. 23. 04:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, én kértem, hogy megszüljön, aztán tönkretegyen? Nem, szóval milyen illemről dumálsz???


Én elköltöztem messzire, de amikor hazamegyek (élnek ott barátok) és találkozok úgy kapásból keresztülnézek rajta.

Nem érdekel, mi van vele, nem érdekel, hogy megy a sora, a temetőbe kap egy virágot aztán csá.


Ennyit érdemel az, aki már ovis koromtól kezdve mindenért engem okolt és mindenért velem kiabált.

febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!