Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik folyton beírják, hogy...

Akik folyton beírják, hogy kitagadnák a gyereküket (vagy hasonló), ha meleg/biszex lenne, azok miért gondolják így?

Figyelt kérdés

Általában csak egy sort írnak mindig, indoklást szinte soha, ezért kérdezem.

Különösen ha fiú gyerekről van szó.



márc. 3. 01:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

Az indoklás egyértelmű: maga az ok.

Amúgy nem hiszem, hogy sokan kitagadnák, de pl én sem engedném meg, hogy az otthonomba hozza az ilyen alakokat.

márc. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Milyen "alakokat"?
márc. 3. 02:03
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Mert buták, tájékozatlanok.

Amit nem ismer, attól fél.


Aki fél, az nem igazán alkalmas szülőnek, az ilyen emberekkel általában más gond is van, pl alkoholista vagy vallási fanatikus, szektás, mentálisan instabil ember, aki nem bír megbirkózni a nehézségekkel.

márc. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem értek egyet az előttem szólókkal. Az én szüleim az értelmiségi rétegbe tartoznak, nem isznak, nem drogoznak, teljes életet élnek, nem szektások, csak éppen nem szeretik a melegeket meg a többi szexuális kisebbséget. Ez személyes preferencia, semmi köze a félelemhez, elfogadáshoz stb. Ez ugyanaz, mint amikor nem szereted a kelbimbót. Tudják, hogy van a kelbimbó, tudják, hogy mások szeretik, de mivel ők nem szeretik, ezért az életüktől távol tartják, de nem szólnak bele mások kelbimbófogyasztási szokásaiba. Rólam is tudják, viszont én nem voltam olyan hülye, hogy akkor mondjam el nekik, amikor még nem volt saját lakásom.

Nyilván kidobtak volna szó nélkül, amit én el is fogadok, mert joguk van hozzá, ő házuk, joguk van nem szeretni a melegeket, macskákat, egereket stb. Nekem is jogom van nem felvenni a telefont nekik, és jogom van nem megmondani a címemet.

márc. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
1 ez az igen
márc. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

#5


Mondjuk ezzel nincs baj, ha nem a saját gyerekéről van szó.


Aki nem képes a, saját gyerekét se szeretni, az egy emberi 0.


Lehet nem alkoholista vagy szektás, de más defektje van, érzéstelen, rideg emberek az ilyenek.


Még az állat se dobja el a saját kölkét. . .

márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
3%
Mert ez az én házam itt nem érvényesek amit a mások rám akarnak erőltetni.Amúgy is a homoszexualitás melegágya a pedofília és ezért!
márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 UlfOrmson válasza:
85%
#8: akkor ezért van ennyi pedofil fideszes
márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a legtobb embernel egy ez felelem, de valojaban nem tagadnak ki a gyereket, meg ha az elejen rosszul is reagaljak le. Volt mar meleg ismerosom, aki nagyon felt elmondani az apjának mert egy homofob seggfej, es a kezdeti ellenszenv utan megbekelt vele, nem lett kitagadva.

Az teny, hogy senki nem valasztana ezt a gyerekenek, egy szulo se ugy indul neki a gyerekcsinalasnak, hogy most hozzunk ossze egy meleg kisbabat. De ez van, el kell fogadni.

márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
7es, igazabol az allatok (eleg sok) is eldobja a kolykeit, ha betegnek, nem odavalonak erzi.
márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!