Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik folyton beírják, hogy...

Akik folyton beírják, hogy kitagadnák a gyereküket (vagy hasonló), ha meleg/biszex lenne, azok miért gondolják így?

Figyelt kérdés

Általában csak egy sort írnak mindig, indoklást szinte soha, ezért kérdezem.

Különösen ha fiú gyerekről van szó.



márc. 3. 01:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%
Mert nem szeretik annyira a gyereküket mint amennyire homofóbok, ennyi. Én ki nem tagadnám, de ide nem hozhatna senkit, még egy látogatásra se. Csinál amit akar, de lehetőleg minél messzebb tőlem.
márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Aki ilyet ír, lefogadom, hogy a többségének nincs is gyereke. A maradéknak meg eleve xar a kapcsolata a sajátjával, de nem a gyerek miatt.

Ilyesmit normális ember, ha kicsit is belegondol, nem ír le.

márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbjük fotelforradalmár hangember. A névtelenség mögé bújva játszanak erkölcsi világítótornyot.

Aztán ha a gyereküket éri valami, ugyanúgy aggódnak és mindent megtesznek érte, csalódottak, de a szülő gyerek atavisztikusság felülírja a konvencionális megfelelési kényszert.


Aki komolyan gondolja, azzal viszont komoly mentális gondok vannak: olyan erős benne a társadalmi konvencionalista konformizmus, hogy pszichopata módon a saját gyerekét is inkább aláveti, beáldozza, csakhogy a külső dolgoknak megfeleljen.

márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem bírják elviselni, hogy a gyerekük más.

Ennyi az ok.


Korlátoltak, önzőek, primitívek, "jaj, mit szól xyz a faluból", és sorolhatnám.

Unokabátyámat utcára dobta az apja, miután kiderült, hogy homoszexuális.


Apuka szerint beteg, elfajzott korcs az "ilyen". :D - most ezzel mit kezdjen az értelmes ember?

márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szeretetükön túlmutatva szeretnének megfelelni a társadalmi elvárásoknak.egyébként szerintem az ilyenek bőven fele arányban nem tenné meg ...de nem is fogadná el.elkezdődne az érzelmi zsarolás
márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
10es voltam, 6nak akartam irni az allatos dolgot, bar nem tudom miert lett lepontozva. Ez az igazság, egyes allatok meg meg is eszik a nem kivant kolykot.
márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan mondom, hogy le lehetne állni ezzel a meleg témával stb

Lényegében eddig sem érdekelt senkit, hogy kinek mi a szexualitása, ezután, az lmbtq-val sem fog.

Nyilván van aki nem fogadja el a melegeket, de az lmbtq nem fog ezen javítani, csak ellenkező hatást fog elérni.

Aki kidobja a gyerekét mert meleg, az se normális nyilván, bár azt megértem, hogy kínos a találkozás a meleg "párral".

Ez rengeteg szülőnek fáj, főleg amikor megtudják.

De ezt a tényt is ugyanúgy el kéne fogadni, mint ahogy azt is, hogy nem csak heterok léteznek, mindenkire figyelemmel kell lenni, nem kiközösíteni senkit emiatt.

márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

nem szeretik a melegeket meg a többi szexuális kisebbséget. Ez személyes preferencia, semmi köze a félelemhez, elfogadáshoz stb


Kedves 4, de, ez maga az elfogadás hiánya.

márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17%
Az aberráltakat mindenki utálja, ezèrt tagadják ki őket, èn csak a szülőket sajnálom ilyenkor.
márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom nem fér bele az ő értékrendjébe. Van ilyen. Ettől még nem lesz valaki rossz ember, de manapság ugye emiatt rossz szülőnek számít. Pedig a szeretet csak a mesében önzetlen és mindent elfogadó, a valóságban bizony követel és feltételeket támaszt.
márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!