Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegyek úgy, mintha nem hallott...

Tegyek úgy, mintha nem hallottam volna semmit?

Figyelt kérdés
Véletlenül meghallottam amint anya rólam beszél valakinek telefonban. Nagyon rosszul esett, mert velem ezekről a dolgokról nem is beszél, hogy problémája van ezekkel kapcsolatban. Nem értem, hogy miért nem velem beszéli meg ezeket először. Most tegyek úgy, mintha nem hallottam volna semmit? Nehéz lesz jó pofát vágni hozzá.

ápr. 3. 14:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagyis az fáj, hogy miket gondol rólam vagy velem kapcsolatban, amiket nekem nem mond el.
ápr. 3. 14:03
 2/17 anonim válasza:
96%
Kérdezz rá, szembesítsd azzal, hogy ezt hallottad és neked fáj. És mondja a szemedbe, ami zavarja.
ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha ùgy érzed hogy megbeszélnéd vele szólj neki. Ha nem akarsz róla beszélni akkor tegyél ùgy mintha nem hallottad volna.
ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Komoly dolgokról esett szó?
ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Túléled szerintem. Anyám is ezt csinálja már hosszú évek óta. Kell valaki aki meghallgatja a másik problémáját és nem feltétlenül veled akarja megbeszélni annak ellenére, hogy rólad van szó.

Akkor van baj amikor ezt hetente csinálja, na olyankor mondom is neki mi van, mész sírni másnak?

ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4#. Nem tök mindegy? Ha egy kis pitiáner dolog is ha neki fájt, akkor igen, komoly.
ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Akkor nyugszol meg, ha tisztázzátok.
ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Provokáld ki belőle.
ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá amit hallottál, mert ez egyáltalán nem egy jó viszony jele, hogy ha valakivel gondunk van plane családban, vagy csak a viselkedésével, akármivel azt másnak elnyafogjuk, ahelyett hogy szólnánk egymásnak.
ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nyugodtan megkérdezheted tőle: Másoknak mit szoktál mondani rólam? A válaszából, illetve a reakciójából kiderülhet, mennyire őszinte hozzád.
ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!