Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki utaznál Madridba a lányodho...

Ki utaznál Madridba a lányodhoz 2 hétre úgy, hogy kikötötte, a férjed nem mehet veled?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve nem hajlnadó beszélni az apjával. Mikor szakítottak a barátjával, a férjem azt mondta neki, hogy elég buta ha nem nézi el a megcsalást és inkább menjen vissza a párjához. Ezen a lányom úgy megsértődött, hogy azóta szóba sem áll az apjával.

A férjem szerint nem kéne mennem, mert azzal csak a hiszit támogatom ha egyedül kimegyek.

Szeretném ha béke lenne köztük, de szeretnék időt is tőlteni a lányommal.


ápr. 14. 10:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
86%
És te nem pofoztad fel azt az érzéketlen tuskót?
ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
ez a kettejük hisztije, attól te még nyugodtan tölthetsz időt mindkettőjükkel, és a férjed ne szóljon bele, hogy kimész-e
ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
11%

Simán.


Bár nem tudom, hogy egy felnőtt nő, miért is haragszik meg bármilyen külső megjegyzésre.

ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%
@3, aki nekem ilyet mondana, azzal én is megszakítanám a kapcsolatot. Lehet, hogy nem haragudnék meg rá, de az biztos, hogy kizárnám az életemből. Nincs szükségem ilyen emberekre.
ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%
Nem csodalkozok hogy megsértődott az apjára. Nem normalis tanacs. Menej el nyugottan.
ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
92%
Kíváncsi lennék apuci fejére, ha kiderülne hogy te megcsaltad. akkor is ezt mondaná e ha ő lenne a megcsalt fél szerepében?
ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
Én meg a kérdező helyében elgondolkodnék azon, hogy vajon hányszor csalta meg a férje, hamár ezt ennyire bocsánatos bűnnek tartja.
ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
98%

Naná hogy mennék. Kit érdekel, hogy ők haragban vannak es rá nem kíváncsi. Ha esze lenne kimenne veled és bocsánatot kérne és próbálná rendezni a kettejük viszonyát.

De egyébként mikor ez elhagyta volna a férjem száját, úgy kiosztottam volna és tuti nem beszéltem volna vele én sem legalább 1 hónapig. A lányodat megcsalták aztán az apja nem tud normálisan viselkedni. Akkor fogta volna be. De nem .

ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
63%
Én sem tartom a megcsalást minden körülmények között megbocsáthatatlan bűnnek. Ennek ellenére apuka befoghatta volna a száját, a gyerek meg lehetne kissé elnézőbb vele. De tök mindegy, anyukának semmi köze a balhéhoz, ha ő akar, menjen.
ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
6%

Nem helyes, hogy elmész az apja nélkül ha ez a sértődés tárgya.

Ha mélyebb, régre visszanyúló kapcsolati probléma van az apjával akkor megértem.


Olyan nincs, hogy megsertődöm és tovább bomlasztom a családot egy - az is lehet - felelőtlen, meggondolatlan kijelentés miatt. Szerintem kifejezetten felháborító ilyen feltételrendszert szabni és kijelenteni, hogy csak így és csak akkor....

A szüleiről van szó akik közé most ver egy éket. Nem menj, csak a ferjeddel, ti összetartoztok, nem egy hiszti lány szabja a feltételeket.

ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!