Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám oda írogat más nők...

Apám oda írogat más nők fotójához házas ember létére, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem magam a barátaim ismerőseim előtt, hogy apám a Facebook közösségi oldalon oda írogat más nők fotójához anyám mellett. Olyanokat írogat oda hogy " nagyon szép vagy tündér lány meg ilyenek. Egyáltalán nem szeretnék anyámnak szólni erről, ez csak rájuk tartozik, de baromira zavar, és egyszerűen szégyenérzetet érzek.


Nem szeretném túl gondolni ezt az egészet, de úgy gondolom hogy lehet meg is csalja anyámat, mert chatel más nőkkel, ezt onnan tudom hogy oda adta a telefonját hogy állítsak be neki ezt azt messengeren. Mit tegyek?


Válaszokat nagyon szépen köszönöm. 20F ha ez számít


máj. 13. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hiszen a legevidensebb megoldás, hogy vele beszélj, láthatóan nem alternatíva.
máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

De ezt honnan látod?

Nincs egy olyan funkció, hogy kilistázza aFb, hova írt XY...

máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Közöd?
máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak tedd fel egyszer a költői kérdést apádnak, hogy azzal ugye tisztában van, hogy a fényképek alá írt kommentjeit _minden_ ismerőse látja?!
máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Írj ezek alá Te is kommentet, vagy lájkold.
máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem apád nem tudja, hogy ezt minden ismerőse látja...

Az én szüleim, nagyszüleim sem tudták, írkáltak is mindent mindenhova. Persze ha apád amúgyis egy bunkó tanulatlan ember és mindig is ilyen prolin viselkedett, úgysem fogja érdekelni ez sem.

máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

6: Hogy látod?

Én egyik ismerősömét se látom...

máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Én megmondanám neki hogy gáz amit csinál. Vén f.asz létére tök ciki hogy ilyeneket írkál és csak lejárat.

Anyukám egy időben állandóan politizált. Az egyik dolog az volt hogy beléptem a fiókjába és szundira raktam a sok politikai oldalt. Mert ugye az érdekelte azokat dobta fel.

A másik hogy mindig szóltunk neki a tesóm is és én is hogy gáz amiket írkál. Sokszor szóltunk és talán belátta.

máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

8: De honnét látjátok?

Ki lehet listázni, mely oldalakra irkál? Hogyan?

máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen csak feldobja a hírfolyam. Pedig én nem nézegetek politikai oldalakat. Csak feldobja és a 100 hozzászólásból feldobja anyámét.
máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!