Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek beteges dolog,...

Szerintetek beteges dolog, hogy annyira félek a teherbeeséstől, hogy inkább le sem fekszem a párommal vagy ha tehetném kettessével szedném a fogamzásgátlót? A legrosszabb az, hogy a párom előtt titkolom, hogy gyógyszert szedek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 11:39
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom a párodnak vajon nem tűnik fel, hogy nem esel teherbe? Ennyire hülyének nézed? Vagy el sem megy benned, és így azt gondolhatja, hogy persze, hogy nem leszel babás. Különben én pasi fejjel biztosan agyalnék rajta, hogy hogy lehet, hogy szexelek a csajommal, elmegyek benne, de közbe soha nem sikerül felcsinálnom. Valszeg azért sejthet valamit... Nekem ilyen érzéseim voltak az abortuszom után, ami nyilván normális, hiszen nem akartam ismét átélni a procedúrát. Fog. tabi mellett se hagytam, hogy elélvezzen bennem és még gumit is húzattam az akkori páromra. Ma már a tabletták elég védelmet nyújtanak, így önfeledten élvezhetem a szexet. Nektek /az egyik kissé kamunak tűnő válaszadóval együtt/ pszichés zavarotok lehet. Esetleg van egy hugod/öcséd? A terhességtől való félelem annak is az oka lehet, hogy édesanyád terhessége alatt te mellőzve voltál, és a későbbiekben is mindig előnybe részesítették a kisebb testvéred. Nem jut eszedbe valami, ami miatt ez kialakulhatott? Ezt meg kell oldani, mert bármelyik kapcsolatodat megmérgezheti.
2013. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az, hogy nem akarsz harmadik gyerek szülni, az viszont nagyon gáz, hogy nem beszéled meg a pároddal a fogamzásgátlót. Amúgy, ha ennyire félsz a teherbeeséstől, akkor miért nem köttetted el magad a 2. gyerek után?
2013. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Én még nem szültem. Én nem vagyok egy anyuka tipus. Mások egy idegen babához is beszélnek én meg nem tudok hozzá sem szólni. Sógorom kislányát is inkább kerülöm. Na meg félek a szüléstől a terhesség alatti rosszúlétektől.
2013. júl. 14. 12:08
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

ha egyáltalán nem akarsz gyereket, akkor tök felesleges fogamzásgátlóra dobálni a pénzt, és hormonokkal tömni a szervezetedet. köttesd el a petevezetéket, akkor tuti nem leszel terhes.


momentán én sem szeretnék még gyereket, mégis bőven megteszi a gumi mint védekezési mód. egyszer elszakadt, akkor mentünk 72órást íratni. 9 éve élek szexuális életet, eddig egyetlen parás hónapom sem volt.

2013. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
De az hogy néz ki, hogy egy érett pasival akivel együtt is élek gumival védekezünk? Ciki lenne.
2013. júl. 14. 12:32
 16/38 anonim ***** válasza:
Mégis mi a ciki benne?A legbiztonságosabb módja annak,hogy ne kapj el semmit.Egyébként én sosem szedtem fogamzásgátlót,mert nekem kamasz koromban nem volt minden rendben a hormonjaimmal,és nem akartam plusz hormonokkal terhelni magam.Semmi gond nincs a gumival.Igaz nem 100%-os védelem,de a tabletta sem az.
2013. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Miért kapnék el bármit is? Mi megbízunk egymásban.
2013. júl. 14. 13:18
 18/38 anonim ***** válasza:
Szerintem akik nagyon nem akarnak gyereket köttessék el magukat. Mi egy gyereket terveztünk, már másfél éves, most lett aktuális az, hogy a férjem elköttesse magát. Nekünk ez a legegyszerűbb és hatásos módszer. Legalább nem kell a gumival szenvedni sem pedig gyógyszert szedni.
2013. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ti tényleg nem értitek? Hogy köttetném már el magamat amikor a párom nem tudja, hogy nem akarok gyereket?
2013. júl. 14. 13:43
 20/38 anonim ***** válasza:
20-as vagyok, addig meg mi is gumival védekezünk.
2013. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!