Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek beteges dolog,...

Szerintetek beteges dolog, hogy annyira félek a teherbeeséstől, hogy inkább le sem fekszem a párommal vagy ha tehetném kettessével szedném a fogamzásgátlót? A legrosszabb az, hogy a párom előtt titkolom, hogy gyógyszert szedek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 11:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Kérdezö! Te aztán sötét vagy nagyon! Figyi! Ne is feküdj le vele, majd félreke..él. Gyereked sem lesz úgy, meg ö is elégedett lesz, söt lehet mást teherbe ejt. Ez kell neked? Te jó ég...
2013. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
És mikor akarod elmondani neki?Szerintem inkább ne is raboljátok egymás idejét.Keress valakit,aki nem akar és gyereket köttesd el magad.
2013. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

12:32

Hogy lehet ilyet gondolni egyáltalán, hogy ciki óvszerrel védekezni... Anyukám úgy tudta, nem lehet már babája, ezért nem védekeztek, így lett kistesóm. Azóta óvszert használnak, pedig már lassan 25 éve vannak együtt!

Szóval akkor a párod úgy tudja, hogy nem is védekeztek? Mert ha gumit nem használtok, a tablettáról meg nem beszélsz...

2013. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Igen úgy tudja. Mondtam neki, hogy biztos nem lehet gyerekem.
2013. júl. 14. 13:50
 25/38 anonim ***** válasza:
85%
Szóval azt hazudtad,hogy meddő vagy.Fúj de undorító egy nőszemély vagy.Így átverni a párod.De ennyi erővel tényleg el is köttetheted magad.
2013. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Elkötettni nem akarom mert lehet később meggondolom magam.

De neki már van gyereke.

2013. júl. 14. 13:58
 27/38 anonim ***** válasza:
64%

Azt hazudtad, hogy meddő vagy? Ó, bárcsak nagyon nehezen esnél teherbe - vagy sehogy -, mikor már annyira szeretnél!

Nem szokásom rosszakat kívánni másoknak, de te megérdemelnéd. Ilyen ocsmányságot hazudni, ráadásul annak, akit - állításod szerint - szeretsz.

Nem köpted még szemen magad??? Megtehetnéd igazán.


Aki meg semmilyen módon nem ér a barátnőjéhez, az menjen pszichológushoz, mert nem normális, amit csinál. A csaj helyében már rég kidobtam vna.

2013. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
62%
Jobb is, ha te nem szülsz gyereket.
2013. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a párodnak,hogy szedsz gyógyszert,mert még nem szeretnél kisbabát. Én is ilyen szituban voltam,én megmondtam.Nincs ebben semmi.
2013. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Pontosabban abban,hogy a volt párom szeretett volna, de neki már volt,én meg még nem.
2013. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!