Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek beteges dolog,...

Szerintetek beteges dolog, hogy annyira félek a teherbeeséstől, hogy inkább le sem fekszem a párommal vagy ha tehetném kettessével szedném a fogamzásgátlót? A legrosszabb az, hogy a párom előtt titkolom, hogy gyógyszert szedek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 11:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Kérdezö! Nem szokásom a gonoszkodás, de most az leszek! Azt hazudod hogy meddö vagy? Tiszta szívemböl kívánom hogy valóban legyél az! Én 17 éves korom óta meddö vagyok egy mütét miatt (hasi katasztrófa perforált vakbélgyulladás miatt) és neked van pofád ilyet hazudni??? Szánalmas hü..e kis pi..a vagy!
2013. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Miért titkolod? Mond meg a párodnak,üljetek le megbeszélni,hogy nem szeretnél gyereket semmiképpen sem ezért gumival csináljátok és emellett fogamzásgátlót is szedsz. Ha majd mind a ketten szerettek gyereket akkor majd próbálkoztok vele,de a terveidbe MOST semmiképp nem fér bele a lurkó
2013. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Jó kis kapcsolat lehet ez...

de tudod mit, egy ilyen nő nem is érdemel jobbat. Bunkó leszek, jobb is, ha nem szaporodsz, mit tanítanál a gyereknek, hogyan kell átverni valakit?

Azt hazudni, meddő vagy, szánalmas.

2013. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam azt csak a páromnak mondtam lehet, hogy nem lehet gyerekem és ezért nem esek teherbe.
2013. júl. 15. 13:32
 35/38 anonim ***** válasza:
61%

Nem hazudtál, csak azt mondtad. Aha.

Szánalmas vagy, Kérdező, ezen nincs mit szépíteni. Sajnálom azt a férfit.

2013. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
"Kedves" kérdező....igen, beteges, de inkább az, ahogy a problémát kezeled! Nem akarsz gyereket? Ez nem gáz, de vagy mond meg a párodnak őszintén, vagy köttesd el magad, mert akkor legalább a szexet élvezni fogod, és nem parázol. Szerintem hihetetlen ciki, hogy ebben hazudsz neki, de ha mindenképp át akarod verni egy életen át, akkor az elköttetést is megcsináltathatod a háta mögött. Ez a helyzet így szar, mert hazudsz is neki, ráadásul nem is szexeltek. Most komolyan, neked ez így jó?
2013. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mekkora egy hülye vagy! Ilyennel viccelni? Mond meg, hogy utálod a gyerekeket és nem akarsz!
2013. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Eléggé érdekesen gondolkodsz felnőtt nő létedre. Inkabb mondanád meg kerek perec Bocsi mem akarok meg gyereket.en pl terhesség során soha nem voltam rosszul s😄 a vizsgálatokat is szerettem,mert a babákert minsenre lrpes voltam.vagyok.2 gyerekes anyuka vagyok
2014. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!