Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit gondoltok ha a...

Szülőként mit gondoltok ha a gyereketek vizipipázik?

Figyelt kérdés
Illetve tapasztalatok,vélemények jöhetnek bárkitől :)

2013. aug. 4. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
ostoba divat, nem örülnék, és nem annyira azért, mert mindenféle anyagot beszív, amit senki sem ellenőrzött, valami pancsolt szar pl., hanem mert kis birka, aki megy a tömeg után, és az én gyerekem ne legyen már ilyen
2013. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Miert, ellenorzott szart szivhatna az envedelyeddel ? Komolyan megerted a felnottkort ennyi esszel ?
2013. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Az enyémek kiborultak, 18 éves voltam, amikor meglátták a pipát a szobámban (csak a tulajdonosa nem vitte el, így a szobámban tartottam)

azt hitték drogozunk, szeánszokat atrtunk...stb, hiszen a google akkoriban ezt dobta ki elsőre, akkoriban még nem volt ekkora kultúrája a vízipipának, mint most.

Azóta van saját, és nem is velük élek


26/N

2013. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért gondolod, hogy "nem ellenőrzött szart" szívunk?


zárjegyes dohányt töltünk bele, vagy az úgynevezett "kavicsokat", shiazo köveket, amikben még nikotin sincs...

2013. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%
ne velem vitatkozzatok, a kérdező kért válaszokat, és nem vízipipázó kis kölyköktől ráadásul.
2013. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4-es, a dohányzás így sem egészségesebb, a kavicsos izének meg mi értelme? mondom, nevetséges divat az egész
2013. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%
Egy idétlen divat lett belőle.. Bár az én fiam már felnőtt, és egy szót nem szólnék ha vízipipázna, de hál istenek van annyi esze hogy ne azt csinálja mint a sok birka.. Valaki elkezdte és a többiek követik a példáját..
2013. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 yakumo18 ***** válasza:
95%

Én megengedtem a gyerekemnek. Sőt kíváncsiságból én is ki próbáltam. Egész kellemes volt egyébként az íze.

No de azért nem rendszeresen van füstölgés. Csak akkor szoktak pipázni ha összeülnek nálunk a fiam barátai és kártyáznak. Máskor nem szokta használni.

De egyébként érdemes megnézni hogy mit raknak bele a kölykök olykor. "Szerencsére" az én fiamnak alkohol allergiája van, így ő sosem iszik azt, de a barátnőm mesélte, hogy az ő fiai víz helyett pálinkát öntöttek a pipás üveg aljába. Amitől persze aztán elég rosszul lettek ... :(

Mivel nálunk a gyerekem normálisan használja, így nem tiltom el tőle. Szerintem ha tiltanám akkor meg titokba csinálná. Így nyugodtabb vagyok hogy otthon csinálja, és nem máshol. Ugyanis a parazsa még tüzet is okozhat.

Remélem tudtam valamennyit segíteni!

Szép Estét !

2013. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Én liberális szülő vagyok, egészen addig mindent szabad, amíg ésszel csináljuk - engem így neveltek, én is így nevelek.


Lehet ebéd után csokit enni, ha evett normálisan.

Engem engedtek dohányozni is hogyha buliztam, de sosem szoktam rá, sőt, bevallottam anyukámnak, hogy kipróbáltam drogokat, az is így kb ennyi volt, elengedtek bulizni, ha megmondtam, mikor érek haza. Anyukámmal csináltattam az első tetoválásomat, anyukámmal ettük az első csomag óvszeremet is, sosem olt gond ilyesmiből.

Konkrétan a vizipipát én mutattam meg anyukámnak, minden pénteken este együtt pipáztunk :)

Anyu azt vallotta, inkább bízik bennem, de tudni akar mindenről, és nagyon jól tudja a saját példáján, hogy a hisztivel, meg a tiltással csak az ellenkezőjét éri el.


Aki meg azzal jönne "háá mi lett belőled?" jelzem, kiéltem magamat maximálisan, lediplomáztam, férjhez mentem, 2 ées a kislányom.

2013. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,fiatalok is írhatnak,illetve,hogy barátokét használják,vagy van sajátjuk,milyen gyakran járnak össze.
2013. aug. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!