Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit gondoltok ha a...

Szülőként mit gondoltok ha a gyereketek vizipipázik?

Figyelt kérdés
Illetve tapasztalatok,vélemények jöhetnek bárkitől :)

2013. aug. 4. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En nagyon rendszertelenül,körülbelül havonta kétszer.. Mert egyszerűen csak így tudjuk összeszedni a haverokat. És azt gondolom,hogy így semmi bajom nem lesz tőle. Azt gondolom hogy a rengeteg rossz közül még ez a legjobb.
2013. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Divat lett, úgyhogy már boldog-boldogtalan csinálja, de egyébként semmi rossz nincs benne. Megvan a "szertartása", amíg előkészíted, betöltöd, beizzítod a szenet, stb, társaságban is jó, hangulatos, de egyedül is nagyon jó tud lenni, engem mindig megnyugtatott, mikor régebben volt egy stresszesebb időszakom. Semmi rossz nincs benne, #1, te meg nagyon buta vagy, inkább ne szólj hozzá olyanhoz, amiről fogalmad sincs :) Nyilván az arab országokban is csak divatból van ekkora hagyománya, na meg az ellenőrizetlen "anyagok"...
2013. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én szeretek vizipipázni, el is mondtam anyuéknak, mikor először kipróbáltam, hogy vízipipáztam, először azt hitték, hogy valami ördögi dolog és drog van benne, de aztán elmagyaráztam nekik, hogy semmi ilyesmihez nincs köze.
2013. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok szülő, de ha lenne gyerekem:

16 alatt megtiltanám.

16-18: minden erőmmel megpróbálnám lebeszélni, de nem tiltanám.

18 fölött: ellenezném, de nem szólnék bele, felnőtt ember.

2013. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
13 évesen 1 szippantottam de elég volt nemvagyok füstös nem szeretemse a cigit se a pipát :/
2013. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!