Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Csak en nem...

Mit tegyek? Csak en nem kaptam uj telefont.

Figyelt kérdés

Ilyen telefonvasar volt apa munkahelyen es az o meg az anya telefonja is a veget jarta, tesomnak meg meg nem volt telefonja es ma hazajott apa 3 szuperjo telefonnal. De nekem nem vettek, mert, hogy az enyem meg jo. Tenyleg semmi baja nincs a mostani telefonomnak, mert en vigyazok ra, de mar nem egy mai darab. Lassu rajta a wifi, a kameraja nem jo..nem csinal normalis kepet. Es annyira rosszul esik ez az egesz. Lehet, hogy hisztis p*csanak tunok, , de mar a 9 eves tesomnak is jobb telefonja van, miint nekem. Nem irigysegbol, de megis.. Most sokaktol meg fogom kapni, hogy 'orulj, hhogy van telefonod'. De hatha kapok meg normalis valaszt. Mit tegyek, hogy esetleg valamelyik csaladtagom elcserelje velem vagy barmi? Ok egyatalan nem ugy hasznaljak a telefont, ahogy en. Szoval nekik csak telefonalasra kell, en meg csinalok vele egy csomo mindent. Es fotozok is es neha jo lenne egy jo minosegu kamera, mert nem jo mindenhova a nagy gepet vinni.

17L


2013. szept. 11. 21:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Cseréld el Apáddal, ő nem gondolt rád.
2013. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%

Ha jól álltok anyagilag, akkor tényleg szívás, hogy téged így kihagytak. Ha meg csak erre tellett, akkor ez van. Egyébként alapjáraton sokszor előfordul, hogy a kisebb gyerekkel sokkal engedékenyebbek, mint a legidősebbel.


Nincsen valami zsebpénzed, amiből magadnak félre tudnál tenni telefonra? Akár részletre... nővérem is így vette, havonta 2000 forintot fizet érte, és az lebeszélhető. Szóval mindig van pénz a kártyáján és összességében elég jól megúszta 12 darab törlesztőrészlettel.

2013. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hat igazabol az volt a baj szerintem, hogy sose mondtam, hogy uj telefont szeretnek es apa azthitte, hogy en szeretem a mostanit (amivel amugy tenyleg meg voltam elegedve eddig) , de most megse esik jol, hogy ok nyomogatjak az uj telefonokat, en meg...

amugy a vasarrol se tudtam, akkor biztos mondom es talan kaptam is volna.

2013. szept. 11. 22:15
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj, egy év múlva elköltözhetsz, munkát vállalhatsz és akkor lesz jó telefonod.
2013. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy tényleg úgy gondolta hogy neked még nincs szükséged új telefonra. Inkább az nem volt szép szerintem hogy nem szóltak neked a telefonvásárról, vagy nem kérdezték meg hogy szeretnél-e esetleg újat és akkor a tiédet megkaphatta volna a tesód. Ez sem azért mert a kicsinek csak örökölnie szabad de józan paraszti ésszel is te jobban kihasználsz egy telefont, 1-2 év múlva pedig egyetemre/dolgozni mész ahol nagyobb szükséged lesz rá mint tesódnak aki még gyerek és max. telefonálna és játszana rajta.

Csak most már a kicsivel szemben lenne köcsögség ha elvennék tőle a telefont hogy na akkor most cseréltek, ezt azelőtt kellett volna megbeszélni hogy megvették a telefonokat. Tenni itt már nem nagyon tudsz mit, max. normálisan meg lehet mondani hogy rosszul esett neked hogy nem is tudtál róla, esetleg felsorolni az indokaidat hogy esetleg valamelyik szülő cserélhetne veled telefont.

2013. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát már ne is haragudj, nem akarlak bántani, mert ez téged biztos mélyen érint, de nagyon nevetséges, hogy ezen siránkozol. Nyilvánvalóan irigy vagy és a fogyasztói társadalom durván "beszippantott". Lépj túl ezen, és inkább örülj a családtagjaid örömének! Ne csak az anyagi javak meglétében mérd a boldogságot, mert akkor sosem leszel boldog, mert mindig lesz olyan jobb cucc, ami neked nincs, másnak meg van. Nem akarok az afrikai (vagy akár magyar) éhezőkkel jönni, de gondolj bele, hogy mennyi mindenért hálás lehetsz az életben, nemcsak, hogy megvan mindened, amire valóban! szükséged van, hanem még normális családod van, gondolom egészséges vagy és iskolába jársz. A föld lakosságának legnagyobb része sokkal rosszabbul él mint te. Örülj az életednek!
2013. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem tartom 24 évesen öregnek magamat, de nem értem, mi a manóért kell mindenről állandóan fényképet csinálni. Az emberek már semmit nem néznek meg úgy igazán, nem élik meg a dolgokat, mert túlontúl lefoglalja őket, hogy jó helyet találjanak a fényképezéshez.


Szerintem nőj fel. Ha mondjuk kirándulni mész, akkor vigyél fényképezőt, máskor nem értem, mit lehet fotózni.

2013. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom, nem is csak a telefon, hanem kicsit az is rosszulesett, hogy a családból mindenki kapott valamit, téged kivéve.

A telefonnal kapcsolatban pedig szerintem egyszerűen kérdezd meg a szüleidet, hogy nem-e elcserélné valamelyikük a tiédre.

2013. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

van benne wifi, van benne kamera


mit akarsz még? minden pisis itt sír jajj telefon jajj-jajj.. 13 éve még nem volt gyereknél telefon, internet sem volt rajta


az én telefonomban még net sincs mert van számítógépem. minek ez?

2013. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%

"Ilyen telefonvasar volt apa munkahelyen es az o meg az anya telefonja is a veget jarta, tesomnak meg meg nem volt telefonja "


apád lehet csak 3 telefont kapott a cégtől és szerintem egyértelmű ,hogy apád + anyád lecseréli, tesódnak meg nem volt eddig telefonja úgyhogy nekem ez is egyértelmű ,hogy ő kapja a 3. telefont neked meg van úgyhogy neked nem kell , de am van szád kérdezd meg ,hogy te miért nem kaptál, vagy elmész dolgozni azt veszel


am milyen "szuperjo" telefonról van szó ?

2013. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!