Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Csak en nem...

Mit tegyek? Csak en nem kaptam uj telefont.

Figyelt kérdés

Ilyen telefonvasar volt apa munkahelyen es az o meg az anya telefonja is a veget jarta, tesomnak meg meg nem volt telefonja es ma hazajott apa 3 szuperjo telefonnal. De nekem nem vettek, mert, hogy az enyem meg jo. Tenyleg semmi baja nincs a mostani telefonomnak, mert en vigyazok ra, de mar nem egy mai darab. Lassu rajta a wifi, a kameraja nem jo..nem csinal normalis kepet. Es annyira rosszul esik ez az egesz. Lehet, hogy hisztis p*csanak tunok, , de mar a 9 eves tesomnak is jobb telefonja van, miint nekem. Nem irigysegbol, de megis.. Most sokaktol meg fogom kapni, hogy 'orulj, hhogy van telefonod'. De hatha kapok meg normalis valaszt. Mit tegyek, hogy esetleg valamelyik csaladtagom elcserelje velem vagy barmi? Ok egyatalan nem ugy hasznaljak a telefont, ahogy en. Szoval nekik csak telefonalasra kell, en meg csinalok vele egy csomo mindent. Es fotozok is es neha jo lenne egy jo minosegu kamera, mert nem jo mindenhova a nagy gepet vinni.

17L


2013. szept. 11. 21:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

Az esti (nyugis) vacsoránál vesd fel a témát.

Ki akar veled telefont cserélni?

Szülő vagyok, simán elcserélném az enyémet egy régebbire.

Na, nem azért mert én vagyok a mintaanya, hanem mert csak telefonálok, max. smst írok, és ehhez elég egy régi telefon is. Ne támadóan és duzzogva lépj fel, mert akkor tuti nem cserélnek veled. Készülj fel észérvekkel a csere mellett, ha rákérdeznek, hogy miért is kéne az ő új telójuk.

2013. szept. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan már. Majd jövőre, vagy másfél év múlva kapsz új telefont és akkor meg a tied lesz jobb, mint a többieké. Nálunk mindig így volt, rotációban vettünk új telefonokat, nyilván mindig azé volt a jobb, akié az újabb.
2013. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem mondod el a szüleidnek (a tesód hadd örüljön az újnak), hogy nagyon szereted a telefonodat, de annyira vágynál egy jobbra és esetleg valamelyikük nem cserélné el veled a telefonját, mert, hogy te ezt és ezt használnád rajta. Hátha belemennek, egy próbát megér.
2013. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%

A telefonvásárlással az a baj, hogy megveszed, és egy hónap múlva már elvault... Emiatt valahol mindegy, hogy most veszel egy újat vagy két év múlva, amikor már tropára ment, rá egy fél évvel ugyanolyan lejárt lemez lesz mindkettő. Azt kéne megtanulni, úgy általában mindenkinek, hogy ezekre az eszközökre ne szimbólumként nézzünk, hanem eszközként. Így mindjárt nem az a lényeg, hogy új-e, hanem az, hogy ellátja-e a feladatát. Lehet vele telefonálni? Ha igen a válasz, akkor nincs mit rágódni rajta. Szebb, jobb, drágább mindig lesz, de ahogy az autóknál az Opel is elvisz A-ból B-be, nem muszáj mindenkinek Jaguarral mászkálni. :)


Lehet, hogy egy év múlva te kapsz telefont, akkor meg a családtagoké lesz gagyi a tiédhez képest, de gondolom, ebből nem lesz egy ehhez hasonló sírás-rívás, hiszen magától értetődik.

2013. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
89%
Amikor a családból csak neked volt normális telefonod, akkor biztos nem sírt a szád. Pedig lehet, hogy a többieknek meg ez esett rosszul, de hát az téged nyilván nem érdekelt.
2013. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 nyarierik123 válasza:
Nekem is régen pont ez volt a bajom, úgy kaptam új telefont, hogy a régi felhúzott, földhöz vágtam, apámnak azt mondtam hogy leejtettem, azán telefon vásárlásnál kaptam egy huawei p8-at
2016. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!