Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptam egy autót. Hogy mondjam...

Kaptam egy autót. Hogy mondjam el a szüleimnek? Ne hozzam haza?

Figyelt kérdés

A barátomtól kaptam,ez álmaim autója.

De a szüleimmel nem épp felhőtlen a kapcsolatom mostanában,részben a barátom miatt is.

Nem akarom,hogy a párom úgy érezze,hogy nem örülök az ajándéknak,mert ez nem igaz,imádom.De ha a szüleim meglátják,akkor látni fogják,hogy nem éppen a legolcsóbb darab (főleg apa,imádja a kocsikat) és amiatt is veszekszünk néha,ha kapok drágább dolgokat a barátomtól.

Szerintetek mit kéne tennem?



2013. szept. 25. 20:34
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
35%

Álmodik a nyomor...

Majd a diákhiteled törlesztése elviszi a láthatatlan ajándék menő kocsit! :-D

2013. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
37%
Pedig itt lehet, hogy választanod kell a szüleid és a barátod között.
2013. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
60%
A menő verda árát meg majd ledolgozod. Lehet, hogy nem csak a pasiddal kell kefélni érte, de hát ez már csak ilyen! ;-)
2013. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
34%
Mit csinál? Normàlis munkàval 26 èvesen nem hiszem el hogy csak úgy dobàlni tudja a pènzt.
2013. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
84%
Jaj de kíváncsi lennék ennek a történetnek a folytatására mondjuk 10 év múlva:)
2013. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
40%
az mindegy, hogy hány éve vagytok együtt, anélkül, hogy házasok lennétek (bár ott se szoktak egymásnak csak úgy autókat ajándékozni) nem lett volna szabad elfogadnod, ez hatalmas értékű, amit neked valahogy vissza kell adnod
2013. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
61%

Elnézést, de Offolok: basszus, miért annyira elképzelhetetlen, hogy valaki normális munkával keressen jóval több pénzt az átlagnál??? Párom szakács, és napi 22.000Ft-ot keres.. ki lehet számolni havi szinten az mennyi..

A választ nem tudom, de prosti semmiképp nem vagy Kérdező, csak rengeteg undorító, irigy ember van sajnos! :(

2013. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
31%
A párod lehet himringyó csak nem tudsz róla. :)
2013. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
79%

18-26, ajándék autó egy majdnem kiskorúnak akit 15 éve korától pakol. Hát ez eléggé kitartottságnak látszik. Házasságban lehet ilyen ajándék, élettársi kapcsolatban is.


Tininél ez megvásárolt szerelemnek látszik erőteljesen. Ekkora ajándékot nem fogad el egy tisztességes nő.

2013. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
56%

jól mehet a barátodnak, de ez most mellékes.

én a saját anyámtól nem fogadnék el egy autót, nemhogy a páromtól, pedig már 5 éve együtt élünk, és kicsit azért idősebb vagyok nálad.

szerintem nem kellett volna elfogadnod egy ilyen volumenű ajándékot, mert ezzel csak lekötelezed magad és eladod az önbecsülésed.

ha nem akarod h kitartott ribiként tetszelegj, akkor add vissza a kocsit. ez nem csak a szüleid előtt problémás, hanem akár ismeretlenek előtt is, hiszen nagyon kevés 18 évesnek van saját pénzen vett drága autója, és vagy azt fogják rólad gondolni, h egy kinyalt popsijú kis apuci kedvence vagy, vagy épp azt, h ribizli. egyik sem jobb.

2013. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!