Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hasonló szituációban lévő...

Hasonló szituációban lévő szülők! Ti hogy fogadtátok, hogy a fiatok meleg?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve. A 22 éves fiam bejelentette, hogy meleg. Annyira el vagyok keseredve. Sosem adta jelét, hogy ne lenne normális. Már teljesen elterveztem, hogy milyen lesz ha hazahoz egy barátnőt, hogy milyen lesz az esküvője és, hogy milyen lesz majd ha nagymamaként az unokáimra vigyázhatok majd. Ezek az álmaim egy pillanat alatt foszlottak szét és nagyon fáj. Sosem lehet unokám, mert a fiam nem a nőkhöz vonzódik. Mit csináljak? El lehet ezt egyáltalán fogadni?

2014. febr. 9. 10:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

1. A fiad teljesen normalis.

2. Te egyaltalan ne tervezgesd, hogy a gyerekednem milyen eskuvoje lesz, mert az nem a te dolgod.

3. A te almaid a sajat eletedrol szoljanak, ne a fiad cselekedeteirol.

4. Az unokak erkezese nem jog, hanem ajandek. Es ha termeketlen lenne a fiad, akkor mi lenne? Semmi.

5. A fiad akkor is a fiad marad, ha a ferfiakat szereti. Gondolj a helyzetebe, micsoda batorsagot kellett osszegyujtenie, hogy ezt elmondhassa, amit valoszinuleg evek ota tudott mar. Tehat most meg jobban szeresd ot es fogadd el olyannak, amilyen. Alapjaban semmi sem valtozott,o ugyanaz, aki a bejelentes elott volt.

6. Vigyazz, mit mondasz es mit teszel, mert eluldozheted magadtol.

2014. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De az élet rendje az, hogy utódok szülessenek. De így...
2014. febr. 9. 10:38
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Támogatom az első válaszolót!

Az élet rendje, hogy utódoknak adjunk életet, de ha "beteg" lenne és ez miatt nem lehetne gyereke, akkor éppen te lennél aki azt mondaná neki, hogy; "Ne aggódj fiam, így is élhetsz teljes életet!"


Viszont magadnak kell elgondolkodni arról, hogy a fiadnak érzed-e őt!

Ha igen, akkor ne foglalkozz a nemi identitásával! Te sem fogadnád el tőle a kritikát, hogy te mit szeretsz a szexben és mit nem!

Ha pedig nem, akkor lépj ki az életéből, így mindkettőtöknek könnyebb lesz!

2014. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Az elet rendje, hogy utodok szulessenek. Olyan jo eztkgy olvasni, amikor evek ota kuszkodom azzal, hlgy babam legyrn. Valoszinuleg nem lehet. Uljek maglyara, mert akkor ezek szerint az en eletem ertelmetlen?
2014. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Annyira tanácstalan vagyok. Persze szeretem, de nagyon nehéz felfogni a dolgokat és féltem, hogy a társadalom majd bántani fogja emiatt.
2014. febr. 9. 10:54
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, hogy milyen rossz lehet neked most de értsd meg a fiad helyzetét is. Ő házasságban, barátnővel sohasem lenne boldog. Arról, hogy meleg nem tehet.
2014. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

A fiadnak nem kell olyan messzire mennie, hogy a társadalom bántsa!


Megteszed ezt te megad!!!

2014. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell tanacstalannak lenni. Nem valtozik semmi, csak annyi, hogy massal szeret agyba bujni. Fogadd kedvesen es szeretettel a baratjat, ha bemutatja neked.
2014. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
fogadd el.a legjobb barátomat pszichológushoz vagy hova hurcibálta az anyja mert annyira kivolt hogy ezt ki kell gyógyítani a fiából.nem lehet.egy dolgod van.támogatni.ha hazaviszi bemutatni a kiszemeltjét jó pofát kell vágni.hisz a fiad.és gondolom a boldogsága a legfontosabb.utódok terén pedig:annyi kisgyerek van akik arraa várnak hogy magukhoz vegyék,hogy családjuk legyen.ne legyél elkeseredve,nem a világ vége
2014. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

"Teljesen kétségbe vagyok esve. A 22 éves fiam bejelentette, hogy meleg." és? ettől nem a fiad többé? nem értem miért kell kétségbeesni..



"Annyira el vagyok keseredve. Sosem adta jelét, hogy ne lenne normális." mivel normális


"Már teljesen elterveztem, hogy milyen lesz ha hazahoz egy barátnőt, hogy milyen lesz az esküvője és, hogy milyen lesz majd ha nagymamaként az unokáimra vigyázhatok majd." nem kéne a gyerek helyett megtervezni az életét, az anyja vagy, nem a rabszolgatartója


"Ezek az álmaim egy pillanat alatt foszlottak szét és nagyon fáj." a gyerek álma a fontos, mivel ez az ő élete


"Sosem lehet unokám, mert a fiam nem a nőkhöz vonzódik." attól, hogy meleg, még lehet gyereke


"Mit csináljak?" higgadjál le! nem dőlt össze a világ


" El lehet ezt egyáltalán fogadni?" el

2014. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!