Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha ezt csinálja...

Normális, ha ezt csinálja velem az édesanyám?

Figyelt kérdés
Elég régóta járok táncra, de az utóbbi időben 1-t 2-őt ellógtam(fájt a fejem, nem volt kedvem menni) és erről anyukám nem tudott. Most, hogy nemrég kiderült és azt mondta fel fogja hívni a tanárt, hogy megjelentem e órán. El is mentem táncra de végül a hívás még sem történt meg, ezzel szemben a testvérét rám küldte, hogy ott vagyok e a buszmegállóban. Később kiderült, hogy a buszmegállótól(másik városban van a tánc) egészen hazáig követett, hogy mit csinálok.

2014. márc. 18. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem hazudtál volna, akkor nem veszítetted volna el a bizalmát. Most viseld a következményeit, amíg vissza nem nyered újra.
2014. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

egyáltalán nem normális, viszont nem csodálkozom rajta


simán elé állhattál volna, akár utólag is, hogy nem mentél el, mert fájt a fejed


gondolom megfordult a fejében, hogy helyette valami durva dolgot csinálsz, ezért kellett a detektívesdi

2014. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Gondolhatja azt is, hogy biztos a pároddal, haveroddal, barátnőiddel vagy akárkidnél voltál vagy csak elmentél plázázni, kocsmázni, netezni a tánc helyett.

Kérj bocsánatot Anyukádtól, lásd be, hogy hibáztál, többet nem fog előfordulni.

Gondolom a tánc nem ingyen van (itt mifelénk nem osztogatnak a ovik, sulik ingyen ilyesmit) ezért rágott be ennyire, hogy figyeltet.

2014. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, bocsánatot kérek tőle és köszönöm a válaszokat! (Egyébként a tánc ingyenes :-) )
2014. márc. 18. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Tulajdon képpen tudnunk kellene, hogy hány éves vagy?

Egyébként az őszinteség nagy kincs :)

2014. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2014. márc. 31. 15:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Háát igen. Én is megbízom a 16 éves lányomban és pillanatnyilag nem is jutna eszembe, hogy máshol van, mint ahogy mondja. Ez az őszinteség és bizalom. Ha kiderülne , hogy nem ott volt, azután folyamatosan az járna az eszemben, hogy biztos hogy ott van ahol mondja?
2014. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem mondjuk furcsa, hogy miért anyukádnak fontos az, hogy a saját Magad által választott foglalkozásra elmenj... Én ebben ovis koromtól magam dönthettem, és ő nem is véleményezte. 8-11 különórára jártam amúgy,ő mindig igyekezett lebeszélni róla, hogy túl sok lesz.:) Annyira mentem, amennyire bírtam, és bizony hiányoztam is, amikor soknak éreztem.

Az én magánügyemnek számított.

Én sem kértem rajta számon, ő mennyit végzett el a saját maga által tervezett dolgokból... ez ugyanaz.

2014. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hova lehet ingyen járni amúgy?
2014. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok!

Most azért lettem lepontozva, mert nálunk nincs ingyenes tánc? Menjetek a sündörgőbe!!!!!

2014. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!