Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragszom anyura mert itt...

Haragszom anyura mert itt hagyott, miert?

Figyelt kérdés

Beteg volt es meghalt. Sajnalom, de haragszom ra hogy nincs velem.

A noverem fiat szinte felnevelte, en meg most szakitottam vagyis elhagyott az elso komoly szerelmem akivel 7 evig voltam egyutt.

26 eves vagyok es most szuksegem lenne ra, de o nincs itt.

Onzo vagyok lehet de az biztos hogy en nem fogok 45 evesen gyereket szulni...


2014. aug. 15. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Emiatt igazán nem haragúdhatsz rá! Sajnálom, ami történt, de az, hogy ki és mikor megy el, nem függ attól, hogy hány évesen szült. Lehet, ha 20 évesen szült volna téged, 46 évesen lesz beteg. Ha nem vállalt volna be 45 évesen, most nem lennél. Nővéredtől nem tudsz segítséget kérni?
2014. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most ra is haragszom... itt volt es arrol beszelt, hogy mikor az o kapcsolata veget ert anyuval ide meg oda mentek es ezt meg azt csinaltak....
2014. aug. 15. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan fiatalon, szülőként meghalnak.

Vannak szülők akik későn szülnek és sokáig élnek.

Az élet igazságtalan. Anyukád a másodikat szerette volna. Sokig várt téged, életet adott neked, ameddig veled lehetett nagyon szeretett téged.

NEM VAGY ÖNZŐ, CSAK MÉG NEM SIKERÜLT FELDOLGOZNOD A GYÁSZT. Ezt nehezíti az, hogy szakítottál a barátoddal. A haragod teljesen megalapozott ezek tudatában, idővel el fog múlni.

2014. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyászhoz hozzátartozik a harag. Olvasgass a gyászról. Teljesen természetes amit most érzel.
2014. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert ez a gyász része.

Nyugodtan szülhetsz 46 évesen, nem törvényszerű 71 évesen meghalni, 25 és 105 évesen is elő szokott fordulni.

:)

2014. aug. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mit szóljak, az enyém szimplán lelépett... Fogadd el, hogy nincs, mást nem tehetsz.
2014. aug. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor èn mit szóljak?!Az én anyukám 40 évesen halt meg,én akkor még csak 11 éves voltam.Ja,és nekem testvérem sincs.Nem,hogy a "nagy szerelmem"-mel való szakítás után nem tudja pátyolgatni a lelkem,ahogy te akarnád,hanem még az általános iskolai ballagásomon sem tudott ott lenni!Ember,gondolkodj már el,ès ne legyél ilyen önző!Nem is édesanyád sajnálod,hanem magadat egy kis 19 évesen indult "tinikapcsolat" miatt...
2014. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Utolsó, ha valakink meghal, alapvetően nem is az ő élete miatt vagyunk szomorúak, hanem, mert MI már nem találkozhatunk vele, NEKÜNK hiányzik, és nem mi hiányzunk neki. Tehát magunkat sajnáljuk mindig, ettől nehéz a gyász.
2014. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!