Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyát? 15/l

Hogyan győzzem meg anyát? 15/l

Figyelt kérdés

most mindenki arra számított hogy terhes vagyok vagy a pasimról lenne szó pedig nem :D

Anyáék amikor megszülettem berendeztek egy szobát nekem de aztán jött az öcsém és a nővérem szobáját kaptam meg de ő már rég nem itthon lakik már 13 éve ebben a szobában "élek" de egyre jobban kezd zavarni hogy 100 szó szerint 100 éves bútorok vannak.Új bútort szeretnék mert a barátnőim közül is többen szerintem megszóltak ez miatt :( Meg én is szeretnék új bútort mert az jobban illik a személyiségemhez.(meg a számítógépasztalom új és nagyon fura így a szobám)

Lenne rá keret azt tudom :)

Félek attól amit régebben mondtak hogy "nem veszünk bútort mert biztos a többi lány irigykedik hogy milyen szép szobád van" pedig nem igaz



2015. febr. 2. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha 100 éves bútoraitok vannak, annak megvan az oka. Nyilván nincs annyi pénze most a szüleidnek. Tél van fűtésszezon. Talán próbáld meg tavasszal az ötletedet feltárni. Különben meg ha a barátnőid megszólnak emiatt, akkor nem igazi barátok. Legalábbis én sose szóltam meg a barátnőmet ennyi idősen, mert szegényes házban laktak pedig az igazán lepukkant volt. Mégis szívesen jártam hozzá, mert ő érdekelt és nem a suska amit a szobába fektettek.
2015. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyere át
2015. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%

Szerintem ha e miatt szólnak meg a barátaid akkor azok nem is igazán a barátaid,nekem is egy olyan legjobb barátnőm van akinek öreg bútorai vannak de engem ez nem érdekel én csak miatta vagyok ott vagyis ő érdekel és nem a bútorai de ha annyira szeretnél új bútorokat megértem és szerintem is próbáld meg tavasszal felhozni a témát mert most volt sok kiadás,érvelj azzal hogy neked nem tetszenek és szebb,modernebb szobát akarsz,nem e barátaid hanem magad miatt. Sok szerencsét!


Am hány éves vagy ?

2015. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

en arra szamitottam, hogy elakarsz keredzkedni (jol irtam?) valahova :D


de talan meggyozheted azzal, hogy eloszor adjatok el a regi butorokat, es amikor mar van ra vevo, akkor venni ujakat. en 100ft-bol lehet mar szekrenysort venni, es ha a regi butort beszamitjatok, akkor lehet olcsobban is kijon

2015. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de ezek nem lepukkant régi bútorok hanem antik bútorok és ezeket anya nem szeretné eladni mert az ősöké volt
2015. febr. 2. 19:42
 6/12 anonim válasza:

Miért pont a te szobádban vannak?


hány éves vagy?

2015. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mert milyen szép bútorok és egy kislánynak az való 15 éves vagyok
2015. febr. 2. 19:48
 8/12 anonim válasza:
Ja nem is tudtam hogy egy kislánynak a szobájába antik bútorok valók,azért remélem meg tudod majd győzni a szüleidet sok sikert,szorítok neked :) ;)
2015. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rögtön az ugrott be, lehet azok a bútorok többet érnek mint a lakásunk. Lenne hova vinni őket, megoldható a szállítás, tárolás? Ezeken gondolkozz el és mondd el nekik a javaslataidat. Ha esetleg nem mennének bele, lecserélném az íróasztalt, hogy passzoljon a többihez.

Nekem nagyon tetszenek az antik bútorok, szerintem sokan vannak így, csak általában mindenkinek más kell mint ami van-ami teljsen érthető ennyi idős korban. Sok sikert!

2015. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenkeppen a bnoid véleménye erdekel, akkor vilagositsd fel őket hogy a te butoraid arabol egy házat be lehetne rendezni a mai bútorokkal ezert nem adod el őket.
2015. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!