Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Meg fognak nekem...

Mit tegyek? Meg fognak nekem valaha bocsatani?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a kapcsolat a szuleimmel, nem tudom mit tegyek. Nagyon jo tanulo vagyok, majdnem kituno (tesi, enek, fizika nem otos), alaposan tervezem a jovomet, becsultes vagyok, segitokesz, nagyon vallasos, es igyekszek mindent megcsinalni amit kell. 7 honapja van egy igazan rendes baratom, apukam nagyon kedveli, de anyukam is. Anyukammal bizalmas kapcsolatom miatt

elmondtam neki, hogy lefekudtem a baratommal es azota all a bal. Apukam hozzam se szol, anya allandoan hangoztatja, hogy mekkorat csalodott bennem...Ha eltiltanak a baratomtol akkor en tenyleg nem tudom mit csinalok, mert most epp o az egyetlen akin erzem, hogy szeret. 16/L



2015. febr. 17. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen, meg fognak bocsátani.

Csak egy picit gondolj bele az ő helyükbe.

A picike szemük fénye elvesztette a szüzességét. Egy apa ezt nehezen dolgozza fel. Mondjuk anyukád egy kicsit túlspilázza ezzel a "mekkorát csalódtam" dumával, de ez van.

Nekem két lányom, bár még kicsik. A férjem már most mondja, hogy ha nagyobbak lesznek, akkor a szívlapát ki lesz készítve a kapu mellé. :)

Na, szóval nyugi, majd lenyugszanak a kedélyek. :)


Egy apróság: Anyád elmondta apádnak? Akkor meg gratulálok neki a tapintatosságáért és sok eszéért, már bocsi. Ezek után biztos szívesen elmondasz neki bármit...

2015. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat igen en se orultem mikor elmondta neki, mert apa ha haragszik valakire, akkor o aztan tenyleg kimutatja... Koszonom a biztatast, de most tenyleg eleg rossz lelkiallapotban vagyok.
2015. febr. 17. 12:01
 3/16 anonim válasza:
100%

Szia! Én helyedben konkrétan megmondanám anyudnak, hogy azt hitted "bízhatsz benne, megérti a szerelmeteket" stb. ezért mondtad el neki, hogy lefeküdtetek egymással. Úgy jön le nekem, mintha brutál vallásosak lennétek, ezért is van ez a durci a szülők részéről. A mai világban ez már normális, hogy szexeltek. Eltiltás?? Ha ezt vezetik be, akkor (szerintem, mivel szereted a fiút) egy idő után hazudozni fogsz, csakhogy találkozhass vele. Kezdesz felnőni, nem tudják felfogni???

Kitartást, ás szeressétek egymást :) ;)

2015. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindenki megnyugszik, ne félj! Ennek ellenére a szüleid túlspilázzák ezt a dolgot. Nem részegen egy buliban vesztetted el 14 évssen, hanem 16 évesen a barátoddal, akivel szeretitek egymást. Bocsájtsd meg a szüleidnek, hogy ilyen konzervatívak. Ezt még fel kell, hogy dolgozzák. Minden rendben lesz!
2015. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nem sokára túl fognak lépni a dolgon. Most ideig-óráig megy a durci, de aztán túl lesznek rajta és nem fognak vele foglalkozni. Majd lesz más, ami eltereli a figyelmüket. Ha nagyon beindul a vita esetleg megkérdezheted tőlük, hogy ők ennyi idősen még szüzek voltak-e? Mostanában amúgy is annyira túlreagálják a szülők ezeket a dolgokat. Inkább örülhetnének, hogy nem titokban csinálod, felelőtlenül. Bird ki ezt a kis időt, temetkezz bele a tanulásba, légy boldog a pároddal, a szüleidet meg hagyd, hogy kiforrják magukat.
2015. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Meg fognak békélni, ne emészd magad ezen. Az ő gyengeségük és hibájuk, hogy nem tudnak mit kezdeni a helyzettel. Nehéz tini lány szülejének lenni, sok szülőt próbára tesz ez a szerep.


7 hónap után a szex szerintem normális. Nem értem, hogy miért "csalódásként" emlegetik. Az a bajuk, hogy nem vártál az esküvőig? Jézusom, ha hiszel a keresztény Istenben, akkor tudod, hogy az Istened szeret Téged, és nem kerülsz a pokolra. A szexet Isten teremtette, a házasságot a papok.


nincs igazuk a szüleiknek, a ordít róluk a butaság és tehetetlenség, hogy ezt a lelki terrort nyomják feléd. Fejben bocsáss meg nekik, emelkedj felül, és élvezd az életet a kis pároddal! puszi

2015. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, aranyosak vagytok! :) kicsit furak a szuleim, mert azt mondjak, hogy ebben a korban cserelgetni kell a fiukat allandoan, es nem egynel leragadni... Remelem egyszer elfelejtik ezt hiszen szerintem nem vagyok egy rossz gyerek.
2015. febr. 17. 12:50
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
És most mennyivel jobb az életed, hogy elvesztetted?
2015. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, semmi közöd hozzá.

De pl. én is 16 évesen vesztettem el az elsővel, idén ünnepeljük a 9. és egyben az első házassági évfordulónkat ;)

2015. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8.

Neked mennyivel lenne rosszabb az életed, ha cölibátust fogadnál?

2015. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!