Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hassak a szívére?

Hogyan hassak a szívére?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyok a párommal, komolyak a szándékok ( osszekoltozes, gyermek vallás vallás). Azonban édesanyám nagyon ellene van a páromnak. Miért? Azt mondta a modoraval nincs baja, illedelmes, segítőkész. De a kinézete pl., hogy ronda! Pedig szerintem ezt nem lehet kijelenteni. Nincs szakmája, de ez annyira nem is érdekli, csak hogy dolgozzon. Állandóan azzal szekal mit eszek rajta, hogy van gusztusom hozzá. Miért ölelem ha elbucsuzok tőle, miért adok szájra puszit.... Van egy betegbetegsége ami valószínűleg genetikai, de csak egy tünete van, ami már gyógyul. Mondtam neki erősen gondolkozzon hogy tud ilyent mondani, és hogy felszínes. Erre a reakció: ez az igazság amit ő mond és persze.. Nem tudja a szándékokat, de elakarjuk mondani. De azt is mondta véletlenül se hozzunk össze gyereket, mert genetikai szar lesz. El vagyok keseredve.
2015. máj. 19. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Egy anya mindig félti a gyerekét.

Hááát..Nem ő az anyák álma, az biztos. Szakmája sincs, csúnya is. De nem bántom, távol áll tőlem, csak próbálom egy anya szempontjai szerint itélni.

Talál látja lelki szemei előtt a genetikailag sérült unokát.

Vagy arra gondol, az ő szép lánya többet, jobbat érdemelne.

Szeretni fogja, ha látja boldog, gondtalan vagy mellette.

Addig a szavak keveset érnek.

2015. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha látja, hasztalan az ellenállás biztos egy idő után elfogadja de ha beleképzelem magam az ő helyébe hát persze, hogy én is aggódnék, nincs szakma, arra azért ebben az országban nem könnyű alapozni, meg nem is túl esztétikus az illető, én sem biztos, hogy ilyen embert képzelnék el a gyerekem mellé.

De hát a te életed...

2015. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Először házasodjatok össze, utána jöjjön a gyerek. Ha látja, hogy jól megvagytok, a párod dolgozik tisztességesen, a betegsége valóban elmúlt, akkor nem fog tiltakozni.
2015. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
En megertem anyukad latas modjat. Azt hiszitek felnevelni egy fogyatekos gyereket olyan konnyu, tonkre teszed vele az egesz eletedet. Aztan meg 35-40 evesen majd a parodat is pelenkazhatod es ugy nezel majd ki mint egy 50 eves a sok munkatol.
2015. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..


Regisztráltál még egyszer, csak hogy hátha ezúttal majd nem tűnsz baleknak, akit kihasznál az élhetetlen pasija..?

2015. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Ne haragudj de szerinted a barátod 8 osztályal szerinted képes lesz eltartani ha terhes leszel?


először is legyen valami szakmája amivel meg tud élni


másodszor miért hagyod hogy anyád szidja a barátod?


harmadszor meg, ne légy ilyen naiv, világosan látszik hogy tehetetlen vagy és azt se tudod mit szeretnél az életben, legyen egy konkrét célod és aztán cselekedj.



(le lehet pontozni, mert itt csak az megy ha valaki igazat mond)

2015. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Idővel elfogadják, ha kelletlenül is. Gondolom a szüleid is tisztában vannak a terveitekkel.

Mondanám, hogy beszélgess el vele komolyan, de ezt valószínűleg már megtetted. Adj nekik időt, az talán használ. Addig pedig kérd meg édesanyádat, hogy ne sértegesse, mert neked az rosszul esik, és téged bánt vele.

2015. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem regisztráltam újra, ugyan arról vagyok. Csak itt tisztán látszik mi akar lenni a probléma. Dehogy hagyom, tisztán világosan megmondtam neki hogy felszínes és el kéne gondolkoznia hogy mondhat ilyent. Ugyan miért akarnám? Szerettem volna leirni, hogy mi a baja vele, mert megkérdeztem már többször is és ezt mondta, a külső. Nem egy ronda pasi, szerintem cseppet sem. Fogyatékos? Ki beszélt itt erről? Semmilyen komoly, durva genetikai baja nincs. S semmi nem igazolja, hogy az utódoknak lenne bármilyen betegsége. Azért valljuk be, hogy sok olyan van aki szakma nélkül családot alapít. Sokan meg a diplomával popsit törölhetnek. Én szégyenlem magam helyettetek, mennyire rosszindulatú megjegyzéseket tesztek! Tudjátok, aki ilyet tesz, általában a saját háza táján nem stimmel valami. Szintén tanácsot kértem, nem lehurrogast. Olyan hogy empátia, már nem létezik?
2015. máj. 19. 20:54
 9/11 A kérdező kommentje:

harmadszor meg, ne légy ilyen naiv, világosan látszik hogy tehetetlen vagy és azt se tudod mit szeretnél az életben, legyen egy konkrét célod és aztán cselekedj.

Ezt mégis miből szűrted le? 2 állásom van, szeretem csinálni a munkám. Célom? Olyan nincs hogy szeretnék egy audit egy BMWt egy luxus házat stb. Célom tényleg nincs mert csak fel őrölne, a jelenben élek! Minden pillanatban! Vágyaim vannak, pl hogy édesanya legyek, hogy az embereknek segítsek bármely úton módon. Célom hogy boldog legyek! Igyekszem a keresett pénzem félre rakni a jövőre, de nem halmozni, hanem egy élhető, nem luxus de boldog életet élni.

2015. máj. 19. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondoltad, majd mi igazat adunk?

Te kérdeztél, mi válaszoltunk, időnket, energiánkat áldozva.

Attól, hogy durcizol, hisztizel, lepontozol, még nem változik a véleményünk, és hidd el, nekünk édes mindegy, mi attól még jól alszunk, ha hülyeséget csinálsz is.

Ne kérdezz, ha nem birod a kritikát.

2015. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!