Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukaként mit gondolnátok?...

Anyukaként mit gondolnátok? Ciki, hogy nem leszek itthon a testvérem első hónapjaiban? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Elméletileg kedd reggel elutazom és csak augusztusban jövök vissza 2 hétre, majd újra repülőre ülök és csak szeptemberben jövök haza.

De a féltestvérem június 19.-én fog megszületni és nem szeretném, hogy ezért összevesszünk anyával.

Az a baj, hogy tavasszal 3 hetet az Államokban voltam, télen sem voltam sokat itthon és pont nemrég mondta anya, hogy örül azért, mert végre itthon leszek egy kicsit. Szóval félek, hogy teljesen csalódott lesz, amiért lelépek.


2015. jún. 7. 16:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
76%
oké akkor utazgass.. csak ne lepődj meg ha neked lenne szükséged rájuk fontosabb lesz nekik az utazás, barátozás, a kutya szőrének ápolása mint te, teljesen jogosan. amúgy ha a gyerekem csak úgy benyögné hogy ő márpedig két nap és utazik, akkor mondanám hogy üljön vissza a kis fenekére, mert nem megy.
2015. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Elég sanyarú sorsom lenne, ha olyan anyám lenne, mint Te.
2015. jún. 7. 17:38
 23/40 anonim ***** válasza:
87%

Segíteni nem kell, valóban, sőt egyszerűen csak a másik mellett állni sem egy fontos életeseménynél.


Ez csak családban természetes, hogy ott vagyunk a másiknak, segítünk, ha szüksége van rá. (Pl. vigyázunk a tesónkra, ha szükséges, kedves válaszolók, akik szerint mindenki magának szül gyereket.)


Ti nem család vagytok, legalábbis te nem családtagként viselkedsz, csak ott laksz. Azt teszed, amihez kedved van, még tájékoztatásra sem érdemesíted azt, akinél laksz.


Őszintén sajnállak, hogy így nőttél fel, és fogalmad sincs arról, mit takar a család fogalma.

2015. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%
Már bocsánat,de a legtöbb anyuka nem tűri hogy a gyereke csak úgy elmenjen hogy előtte két nappal szól. Főleg nem külföldre egyedül,szülők nélkül. Ezt mondom én aki veled egyidős. Ráadásul nem hiszem hogy szívesen dobják a te repülő útjaidra ki a pénzt. És már megint bocs,de én annak idején nagyon örültem volna ha kistesóm születik hiába hogy nem egy lett volna az apánk. Sőt.. Szívesen segítettem is volna csak legyen. A császárból meg nem könnyű felépülni,fájdalmakkal jár és segítségre szorul olyankor az ember.
2015. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Majd vacsorakor felhozom a dolgot.

De nem egyedül megyek.

És anyának lesz itthon segítsége.

A pénz nem számít, nem fognak itthon éhezni emiatt.

2015. jún. 7. 18:10
 26/40 anonim ***** válasza:
74%
Ha odafigyeltel volna azt írtam hogy szülő nélkül. Majd egyszer máshogyan fogd látni a dolgokat és bánni fogod. Remélem még a születése előtt rájössz,hogy hol a helyed!
2015. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
39%
Nem ciki,engem nem zavarna ha elutaznál.
2015. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
29%

Jesszus emberek hogy elvannak itt tévedve:D ezen csak nevetni tudok. mekkora marhaság ez hogy mert otthon kell lennie a tesója születésekor. Az annyának na neki ott kell lennie. Esetleg az apjának. De mondja már meg nekem valaki hogy mi az istent tud csinálni a 17 éves gyerek egy újszülöttet megszoptatja vagy fürdeti? Szerintem az anyuka ki se engedi a kezei közül a kicsit. A többi marha meg aki azzal jön hogy mert nem segít meg ott kell lennie segíteni ember te azért szülsz gyereket hogy legyen segítséged? grat. anyám is ilyen volt hogy bármi volt segtsünk neki pesten laktam hétvégén hazajöttem és segítsek neki takarítani(nem idős fájós tehetetlenként) mondjuk nem csak emiatt de nem is beszélek vele már egy pár éve. az meg hogy miből tellik a srácnak utazgatásra emiatt akadékoskodni az meg nonszensz. kit érdel? ha tellik tellik ha nem nem.

te meg kérdező mond meg nekik hogy ez van reméled nem gond ugyse tudnál mit csinálni mint hallgati a síró gyereket...lesz még elég idő amig magathetetlen lesz az öcséd. ha normálisak a szüleid úgyis megértik

2015. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
44%
utolsó, gondolom az otthoni rabszolgamunka miatt nem volt időd megtanulni helyesen írni igaz?
2015. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
56%
kérdező, igen, neked sanyarú sorsod lenne, mert hozzá vagy szokva hogy neked mindent lehet. bár ha a szüleiddel is ilyen a hozzáállásod lehet még ők küldenek és örülnek hogy nem vagy velük.
2015. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!