Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 13 éves...

Megengednétek a 13 éves lányotoknak a lemosható ezüst vagy arany színű tetoválást? Miért?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 11:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Semmivel nem tartom komolyabbnak, mint pl. a rágóguikban lévő tetkókat, amiket már az óvodások is szívesen használnak.
2015. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
47%

Nyugodtan, hisz ez náluk most olyan mint anno a pár forintos rágóban található tetkók... Azok még ratyik is voltak. Ha gyerekem lenne s akarna is ennyit mondanék: Majd 18 éves korod fele, már csak azért is mert nől s nyúlik a tested s a bőröd is! Meg változik az izlésed, főleg tizenéves korban!" Hiszen önmagunk stílusát keressük ezekben az időszakokban. Ha értelmes a gyerek felfogja. Ha minden régen tetszetős dolgot magamra varrattam volna szerintem sirva fakadnék xD de egy dolog az ami mai napig titszik: Gerincem mentén a koreai idézet egy számból. (21évesen csináltattam) s nekem nem is kell több. Szolid alkotó művész vagyok, de senki megnem mondaná ezt rólam, se a tetkót, se a piercingem (nyelvben), s azt se nézik ki belőlem hogy olykor kockulok. Szolid s nem látható dolgaim vannak, de mindezeket 20 év felett és saját megkeresett pénzből.

Addig örüljön az ilyen dolgoktól írtózó szülő, amíg a gyereke nem az egész testére akar 120dolgot s ráadásul úgy, hogy anyu-apu fizeti, mert egy vagyon magyar keresetből perkálni >0<

22-Nő

2015. dec. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

S egy kommentelőnek: Miért lesz Qrva valaki, mert tetoválása van? A tetoválás művészet, hovatartozás, életfordulói esemény vagy egyéb jelentéssel bír s van olyan akinek csak tetszik valami. Pl van olyan ember, akinek gyermeke elhuny s a gyermeke arcát tetoválta mellkasára a szívéhez az apa. S vannak hasonlok.

Művészeti szemszögről nem is beszélve, sok ember egy szemet/orrot se tud rajzolni... Arányosan nonfiguratívot se tudna lemásolni... Az olyan ember hallgasson, nem könnyű szakma.

2015. dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megengednem. Azert, mert lemoshato
2016. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!