Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Megkérjek egy...

Mit tegyek? Megkérjek egy idegent?

Figyelt kérdés
Anyumnak holnap lesz a szülinapja,de minden pénzem elkoltottem. Vannak aranyekszereim. Arra gondoltam,hogy egy arany fülbevalót beadok a zálogházba,csak én meg 17 vagyok. Mit tegyek? Kérjek meg egy idegent aki éppen bemmegy?

2014. okt. 28. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ne csinálj hülyeséget, nem fog megölni, ha nem veszel neki ajándékot, de ha eladod valamelyik jelentős ékszeredet, amit mondjuk tőlük kaptál, akkor még mérges lehet. Ráadásul ehhez még gyerek vagy, ne csodálkozz, ha furán néznek rád a zaciban.

Kérj valamelyik nagyszülődtől pénzt egy szál virágra vagy csinálj valamit saját kézzel, süss tortát, főzz egy finom vacsorát.

2014. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Anyukád helyében nagyon mérges lennék, ha egy szülinap miatt beadnád az ékszereidet a zaciba.
2014. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

süss egy tortát és készíts el neki valami egyszerű vacsorát

és csinálj rendet takaríts ki


hidd el ennek jobban fog örülni mint ha veszel valamit neki

2014. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy beadd a zálogházba az ékszeredet,igazuk van anyukádnak csinálj valamit vacsorára és ő ennek is örülni fog.
2014. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

készithetel saját kezűleg is ajándékot nem kell máris mindenért a boltba rohangálni. Anyud meg jobban fog annak örülni, mint annak hogy az ékszereidet a zaciba hordatod.

illetve nem lenne feltűnő neki, hogy honnan szereztél pénzt ? akkor mit mondanál neki ?

nem dolgozol ugyh. gondolj ki vmit, persze a zacin kivül :)

2014. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki ha eladnád az ékszereidet. Általában nem is adnak érte annyit, amennyit ér. Én már csak ezért sem örülnék neki. Annak örülnék - ajándék nélkül is, hogy a gyerekem nem feledkezett meg rólam. :)
2014. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább süss valami finomat
2014. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kézzel készült ajándék sokkal jobb mint egy vásárolt, egy ertekes eksuered árából.
2015. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!