Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Alkoholista apa

Figyelt kérdés

15 évig keserítette szó szerint az életünket.

Anyát verte, megalázta, csúnyákat mondott rá, MINDIG !

Sokszor nem hagyott minket aludni, minket is szidott..

Van egy nővérem.

3 éve nem lakik velünk apánk.

Viszont a nővéremnek mindent megvesz, nekem meg semmit.

Mert a nővérem beszélget vele, felhívják egymást.

Vesz neki ruhákat, cipőt...

Nekem meg semmit.

Én nem vagyok képes, nem tudok, és nemis akarok nyalni..

Nem tudom elfelejteni, amiket tett velünk.

Nővérem meg....

én 18/L

nővérem 20/L



2016. ápr. 26. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:

és azért attól függetlenül nekem is szükségem lenne dolgokra.

így nővérem anya + apa részről kap..

én meg csak anya.

ígyis egyedül nevel minket, nagyon nehéz neki..

2016. ápr. 26. 17:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez van. A gyerektartáson felül a többi ajándék. Ne bosszankodj rajta mert csak még nehezebb lesz neked! Inkább te is kérj apukádtól ezt-azt!
2016. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nővéred miért beszél egy ilyen emberrel?
2016. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem kell itt válaszolnod, csak nézz magadba.

Most komolyan az a bajod, hogy neked nem vesz semmit, a nővérednek meg igen? És ha úgy nézel erre, hogy a nővéredet megvette bagóért? Mert gondolom, a nővéred nem említi neki azt, hogy "apa, talán bocsánatkéréssel tartoznál..." stb.

Amit apukád tett, az nagyon-nagyon gáz! Nagyon sokat kellene dolgoznia azon, hogy helyre hozza, amit tett. És ezt nem úgy fogja tenni, hogy vásárol ezt-azt. Az persze sokkal könnyebb. De majd nézd meg, mi lesz a nővéreddel később. Az olyan ember, aki azt hiszi, hogy a családját bánthatja, sőt kisgyerekeket, sőt a saját gyerekeit bánthatja következmény nélkül, az nagyon el van tévedve. Hogy lehet, hogy nem jelentette fel senki?..........

Nem az a gond, hogy kinek mit vesz vagy nem vesz meg! Az a gond, hogy azt hiszi, pénzen vehet bocsánatot. Nem lehet, hogy téged inkább ez bánt és csalódtál a nővéredben?...

Szóval csak gondolkozz el és nem kell itt válaszolnod.

2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
ja hogy neked meló nélkül kel minden mert neked az jár mert te szegény anyit szendvedtél....
2016. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# te hülye vagy.
2016. ápr. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!