Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha szüleim nem...

Mit tegyek ha szüleim nem támogatnak abban, hogy megvalósítsam amit mindig is akartam?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve balettozok és érettségi után szeretnék jelentkezni Táncművészetire. Már így is sok beszólás ért, mert ez nem túl fiús dolog. Viszont szüleim pontosan tudják, hogy mennyit jelentene ez nekem. Évek óta ez az álmom és szeretem is csinálni, de nap mint nap megy a veszekedés, mert ők semmi értelmét nem látják ennek.


17/f


2016. máj. 10. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Légy erős és kitartó, ne hagyd, hogy eltántorítsanak az álmaidtól!
2016. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Csak előre,valósítsd meg az álmaid, mert meg fogod bánni pár év múlva,hogy nem tetted meg. Tapasztalat! :(
2016. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi! 18 éves korodban már nem szólhatnak bele. Elmész egy koleszba, jelentkezel a Táncművészetire, és kész.
2016. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Tarts ki! A táncművészet nagyon is boldoggá tud tenni!:)

Egy táncművész barátom most Ibizán van ebben a szezonban, hatalmas show-ban.

2016. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De pontosan mit takar, hogy semmi értelmét nem látják?
2016. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


Nos, szerintük ez nem fiúnak való, a lányok sokkal jobban el tudnak benne helyezkedni, míg én nem biztosan. Pedig amióta balettozok sokat járok versenyekre és mindig jól teljesítettem. Ennek ellenére szüleim sosem ismerik el, hogy tényleg odateszem magam.

2016. máj. 10. 20:21
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

"szerintük ez nem fiúnak való, a lányok sokkal jobban el tudnak benne helyezkedn"


Ezt mégis honnan veszik?

Mert ez nem így van.

Mért lenne szükség több női táncosra? Érthetetlen.

Én az utóbbi hetekben csak fiúkat kereső castingokat olvastam.

És tanár is több férfi van, mint nő.

Egyébként milyen versenyek vannak balettban?:-O Még ilyenről nem hallottam.

2016. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Ötlet: szerintem nézesd meg velük a West Side Storyt, néhány Michael Jackson- videoklipet (pl. Bad) és az Ének az esőben-t. Garantáltan megfordul a nemek arányáról való hiedelmük.:)


VAGY:

A leghíresebb táncosok férfiak.

Soroltass fel velük 10 világhírű férfi táncost, és 10 világhírű női táncost.

Én nőből 2-t se tudok..:) Férfit meg 15-öt is.

2016. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A baj csak az, hogy akármit próbálok felhozni, mindig az a vége, hogy én vagyok a rossz és nem kéne erőltetni ami nem megy. Nem megy? Akkor miért van az, hogy folyamatosan dicséreteket kapok?

Tudnátok hányszor b*ziztak le miatta.. :D Mármint nem a szüleim hanem néhány osztálytársam. Nem különösebben érdekel ők mit gondolnak rólam, bár zavaró, hogy mindig kapom a beszólásokat. Csak szüleim nemtörődömsége aggaszt. Régen nem ilyenek voltak. Látták hogy szívesen csinálom és támogattak, most pedig hogy még komolyabban gondolom, elkezdtek lebeszélni. Ne haragudjatok, hogy itt nyafogok mint valami 5 éves gyerek, csak sajnos nem tudok senkire számítani a környezetemből.


Természetesen említettem neki, hogy ez nem csak "nőknek való" dolog, de annyira szeretik hangoztatni hogy igen is az.

2016. máj. 10. 20:39
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát, tévednek.

Abban is, hogy nem megy neked, és abban is, hogy nőknek való.

A mestereid nem férfiak véletlenül?...

Ők mit mondanak?

Beszéljenek velük a szüleid, hogy érdemes-e erre a pályára menned.

2016. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!