Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha ennyit dolgoznék egy...

Ha ennyit dolgoznék egy célért ti támogatnátok egy nagyobb összeggel a gyereketeket?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és nagyon szeretnék kiutazni az egyesült államokba. Találtam is cserediákprogramot amivel egy évet kinnt tudnék tölteni. Az a gond, hogy ez a program ~3millióba kerül. Most nyár elején szeretnék elkezdeni dolgozni egész évben. Nem szoktam fölösleges dolgokra költeni és ha alig költök, akkor 11. osztályra (abban az évben tudok kimenni legkésőbb, mert akkor töltöm be a 18-at) összejön a program egyharmada. Ti támogatnátok a gyereketek egy ekkora összeggel?

2016. máj. 25. 07:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
54%

29-es, állami középiskolába jártál?:-)


Egyébként érettebb fejjel, egyetemi hallgatóként ugyanakkora élmény, sőt...Egyébként jó magyar érettségivel is simán ki tudsz menni külföldi egyetemre (unokahúgomat 3 angol egyetemen is szeretettel várták, egyik kolléganőm gyereke amerikai, másiké bécsi egyetemen tanul stb.), a magyar diploma pedig pont ugyanannyit ér, mint a külföldi. Ha nem keresett munkakörhöz való, akkor mindkettőt toalettpapírnak lehet használni, ha jó minőségű papírra nyomták, akkor meg faliképnek.:-)

2016. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

"Minek kocsit venni 5évente, ha működik az előző és nincs vele probléma? "


Egy kocsi bármikor elkezdheti nyelni a pénzt

2016. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!