Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neked is mérges az anyád, ha...

Neked is mérges az anyád, ha veszel drágább fogkrémet? 17/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem cselekszem ilyet.
2016. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
ő fizette?
2016. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de ez jobb mert zöld csík van rajta
2016. jún. 19. 13:40
 4/18 A kérdező kommentje:
nem ő fizette hanem én
2016. jún. 19. 13:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mérges,bár én zsebpénzből veszem,ő nem venné meg nekem!Én 3 hónapja tértem át jó fogkrémre elektromos fogkefével együtt,ami azért nem olcsó mulatság;viszont konkrétan megváltoztatta az életem,annyit javított a fogaimon,anyukám is mindig dicséri,szóval az én esetemben látja az eredményét! :)

16/L

2016. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnálja. Én elmexet használok de hónapokig elég egy tubus mert olyan kevés kell belőle. De ha van pénze és sajnálja töled akkor ott gond van.

Ha pedig nincsen akkor érthető miért mérges.

2016. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szó se volt még ilyesmiről. 😂 16/F
2016. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktuk a legdrágábbat sem megvenni, de nem is a legolcsóbbat. De nem mérges miatta, hiszen csak a fogainkról van szó...

Vannak dolgok, amiktől nem kell annyira sajnálni a pénzt, nem azokon kell spórolni, persze túlzásokban sem kell esni :)

Csak legyen egy elfogadható minőség, és nem csak fogkrémre vonatkozóan.

Tehát az arany középút híve vagyok :D

Ha én veszem meg, akkor mindig próbálok ennek megfelelően, illetve valami elismertebbet.

De mint sok minden: anyagi helyzet kérdése is, amit persze nem tudhatok, de nem is tartozik rám

2016. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
A zöld csíknak semmi jelentősége, városi legenda ezekkel a csíkokkal. Úgy tűnik, igen makacs.
2016. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Enyém tulajdonképpen nem foglalkozik vele nem vág minket annyira földhöz, főleg hogy én is kereső képes vagyok és mellette esti tagozatra járok gimibe, így nekünk belefér. Én amúgy sem költök annyit mert nem járok el heti szinten bulizni, meg úgy nagyon semmilyen költséges hobbim nincs. Jó persze költök de nem olyan sokat.
2016. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!